Bezpłatny test systemu monitoringu GPS

Przetestowanie możliwości monitoringu GPS w swoim pojeździe to najlepsza metoda na przekonanie się, że to nie tylko informacje o pozycji pojazdu, ale tez szereg profitów biznesowych, takich jak: zwiększenie wydajności pojazdów, ograniczenie złych nawyków drogowych oraz obniżenie spalania paliwa. Dodatkowo poznasz naszych specjalistów od obsługi, nasze warunki umowy oraz czy cały system spełnia oczekiwania.

Dostęp do raportów 3.0 dla każdego GPS Guardian

Określ co chcesz monitorować oraz jakie informacje na temat monitorowanego obiektu są pożądane np. pozycja, spalanie paliwa, obroty silnika itd. Nasi klienci w szybki sposób opanowują platformę GPS Guardian i rozpoczynają analizowanie danych przesyłanych przez nadajniki GPS. Skutkiem tego, jest skuteczne wykorzystywanie zasobów flotowych, redukcja nadmiernych wydatków na eksploatację i paliwo oraz zmiana nawyków kierowców na lepsze.

Wystarczy tylko wypełnić formularz

Wypełnienie formularza, to jedyna czynność która dzielą Cię od uzyskania pełnego kompletu informacji o Twoich pojazdach, które będziesz mógł wykorzystać do przeniesienia swojego biznesu na wyższy poziom.

Bezpłatny test

Kliknij i wypełnij formularz z zapytaniem – Nasi specjaliści przygotują wybrane przez Ciebie urządzenie i będziesz mógł już na dniach przekonać się o skuteczności monitoringu GPS w swoim pojeździe.

lub

Wpisz swoje dane i wybierz kontakt z konsultantem. Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i pomoże w wyborze najbardziej optymalnego urządzenia.

Zachęcam Cię do zapoznania się z materiałem, który przedstawia podstawowe funkcje platformy GPS Guardian – kliknij tutaj, aby przejść do materiału.

 

bezpłatny test usługi GPS Guardian

Cześć, Nazywam się Jarek Nawigator i prowadzę GPS Guardian. Wraz z naszym całym zespołem dążymy do tego, aby pojęcia takie jak: M2M, GPS, GSM, telemetria i nie były już więcej niezrozumiałym zbitkiem słów, tylko technologiami, które skutecznie wykorzystasz w swoim biznesie. Nasze rozwiązanie GPS Guardian pomoże sprostać wyzwaniom związanym z zarządzaniem flotami samochodów osobowych, ciężarowych czy maszyn, umożliwi podniesienie wydajności i namierzy miejsca, gdzie Twoi pracownicy generują niepotrzebne koszty.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wypełnij formularz, a
my skontaktujemy się
z Tobą w ciągu
1 godziny.

lub zobacz cennik
Wyślij zapytanie