Dziękujemy za wybór GPS Guardian

Twoje zamówienie zostało przekazane do realizacji, na podany przez Ciebie adres e-mail przesłaliśmy podsumowanie i niezbędne dane do dokończenia zamówienia. Jeżeli masz dodatkowe pytania – śmiało, skontaktuj się z nami poprzez chat lub telefon dzwoniąc na numer +48 533 700 079

Dziękujemy za zakup systemu monitoringu GPS Guardian

Konto demo – sprawdź jak działa GPS Guardian

login – prezentacja

hasło – gpsguardian

Przejdź do logowania

Procedura zakupu i instalacji

  • Zaraz skontaktuje się z Tobą nasza najlepsza obsługa w celu potwierdzenia instalacji systemu GPS Guardian,
  • następnie certyfikowany instalator przeprowadzi instalację stacji telemetrycznej,
  • kolejnym krokiem jest przesłanie na podaną skrzynkę pocztową danych do logowania do systemu monitoringu GPS Guardian,

a na koniec nasza miła obsługa skontaktuje się z Tobą, aby sprawdzić, czy wszystko przebiegło pomyślnie a system sprawuje się bez zarzutu.

Nasi klienci o systemie monitoringu GPS Guardian

 

System monitoringu GPS Guardian umożliwił nam zrealizować założone cele: średnie spalanie zostało obniżone, trasy zostały zoptymalizowane, a wszystko zostało przedstawione na czytelnych raportach z jazd służbowych i prywatnych. Nasza dotychczasowa współpraca z firmą Rikaline pozwala nam zarekomendować firmę oraz oferowany system GPS Guardian wszystkim szukającym solidnego partnera dostarczającego usługi monitoringu GPS.

 

Platforma GPS Guardian umożliwiła koordynowanie kolportażu najnowszych katalogów IKEA, mogliśmy sprawnie identyfikować adresy i numery budynków. Dodatkowo zadanie to ułatwiała opcja przełączania się między mapą topograficzną a satelitarną, co wpływało na szybszą i dokładniejszą identyfikacje zabudowy. Firma Rikaline zapewniła tez funkcję nanoszenia utworzonych przez firmę kolportażową specjalnych sektorów, jednakże nie mieliśmy okazji skorzystać z tej funkcji. Pomijając kwestie stricte lokalizacyjne, platforma zapewniła również informacje o czasie i zalogowania i wylogowania do określenia czasu pracy. Z pewnością należy stwierdzić, że system spełnił nasze oczekiwania. Szukając wcześniej takiego wsparcia nie znaleźliśmy innego tak rozbudowanego i zaawansowanego narzędzia.

„Wdrożenie systemu GPS Guardian umożliwiło nam osiągnięcie głównego celu, czyli zredukowanie kosztów przeznaczonych na paliwo w pojazdach ciężarowych oraz zmniejszenie nieautoryzowanych prac wykonywanych przez operatorów maszyn budowlanych. Ponadto dzięki systemowi mogliśmy zoptymalizować pracę kierowców, uprościliśmy formalności dotyczące rozliczanie za wykonaną pracę oraz podnieśliśmy efektywność każdej roboczogodziny.”

 

 

Cześć, Nazywam się Jarek Nawigator i prowadzę GPS Guardian. Wraz z naszym całym zespołem dążymy do tego, aby pojęcia takie jak: M2M, GPS, GSM, telemetria i nie były już więcej niezrozumiałym zbitkiem słów, tylko technologiami, które skutecznie wykorzystasz w swoim biznesie. Nasze rozwiązanie GPS Guardian pomoże sprostać wyzwaniom związanym z zarządzaniem flotami samochodów osobowych, ciężarowych czy maszyn, umożliwi podniesienie wydajności i namierzy miejsca, gdzie Twoi pracownicy generują niepotrzebne koszty.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wypełnij formularz, a
my skontaktujemy się
z Tobą w ciągu
24 godzin.

lub zobacz cennik
0
0
Wyślij zapytanie