Geotik: współpraca z Waste24 w zakresie rozwiązań do zarządzania gospodarką odpadami

Spółka Geotik z Grupy Arcus rozszerza portfolio rozwiązań o system Waste24.net, innowacyjną platformę do zarządzania firmami komunalnymi. 

geotik waste24

Waste24.net to system, który jest rozwijany nieprzerwanie od 2015 r. kiedy to pojawiła się jego pierwsza wersja. Od tego czasu ewoluował stając się pierwszym w Polsce systemem SaaS dla branży odpadowej. 

– Dziś z naszego oprogramowania korzysta wielu przedstawicieli branży i z każdym miesiącem powiększa on grono swoich użytkowników. Waste24.net działa online i nie wymaga inwestowania w infrastrukturę komputerową. Rozwiązanie składa się z kilku modułów, które odpowiadają za poszczególne obszary działalności przedsiębiorstwa komunalne – mówi  Łukasz Kamiński, CEO Waste24. – Współpraca z firmą Geotik pozwoli wzbogacić nasze rozwiązanie o funkcje telematyczne i dotrzeć w ten sposób do szerszego grona odbiorców. Jesteśmy przekonani, że owocem naszej współpracy będzie produkt, który sprosta wymaganiom prawie wszystkich przedstawicieli branży. Nowoczesne oprogramowanie w modelu SaaS to wyjście naprzeciw oczekiwaniom firm, które do tej pory musiały korzystać z mniej przystępnych rozwiązań.

Historia firmy Geotik sięga 2004 roku, gdy oficjalnie wdrożona została platforma specjalistycznego monitoringu GPS Guardian

– Od tej pory stale umacniamy naszą pozycję, poprzez sukcesywne realizowanie założonych celów. Nasz oferta w zakresie rozwiązań w zakresie monitorowania i zarządzania pojazdami stale się poszerza. Tworzymy rozwiązania i szukamy nowych możliwości tak, aby móc zaproponować naszym klientom jak najszersze spektrum usług oraz na bieżąco odpowiadać na oczekiwania rynku. Takim przykładem jest wdrożenie usługi e-TOLL, która będzie stale się rozwijać, a w przyszłości obejmie coraz większy zakres dróg w Polsce i zwiększy liczbę użytkowników tego systemu  – mówi Piotr Kołodziejczyk Dyrektor Handlowy, Członek Zarządu spółki Geotik.  

– Rozpoczęcie współpracy z Waste24 jest dla nas kolejnym elementem realizacji strategii firmy Geotik. Otwieramy się na nowe usługi, szukamy kolejnych rozwiązań, dlatego stając się partnerem handlowym Waste24, poszerzamy grupę potencjalnych klientów. Kluczowym czynnikiem przy podejmowaniu decyzji o rozpoczęciu współpracy, było to, że niezależnie od działań handlowych trwają prace nad integracją systemów obu naszych firm. To spowoduje, że w przyszłości będziemy mieli kompleksowe rozwiązanie dla firm z branży zarządzania gospodarką odpadów. A kolejny krok to możliwość zaoferowania pozostałych produktów/usług spółek z Grupy Arcus odpowiadających potrzebom naszych klientów  – dodaje Piotr Kołodziejczyk.

Pobierz bezpłatny poradnik i dowiedz się jak wprowadzać monitoring GPS w zgodzie z RODO i Kodeksem Pracy

Cześć, Nazywam się Jarek Nawigator i prowadzę GPS Guardian. Wraz z naszym całym zespołem dążymy do tego, aby pojęcia takie jak: M2M, GPS, GSM, telemetria i nie były już więcej niezrozumiałym zbitkiem słów, tylko technologiami, które skutecznie wykorzystasz w swoim biznesie. Nasze rozwiązanie GPS Guardian pomoże sprostać wyzwaniom związanym z zarządzaniem flotami samochodów osobowych, ciężarowych czy maszyn, umożliwi podniesienie wydajności i namierzy miejsca, gdzie Twoi pracownicy generują niepotrzebne koszty.