Informacja o działaniu GPS Guardian w kontekście COVID-19

Naszym priorytetem jest zadbanie o zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników i klientów w tym okresie niepewności związanym z koronawiruem (COVID-19). Monitorujemy sytuację i postępujemy zgodnie z praktykami zalecanymi przez władze, aby możliwie skutecznie minimalizować ryzyko narażania, zapewniając jednocześnie nieprzerwaną obsługę naszych klientów.

barykada policyjna

Zespół GPS GUARDIAN pracuje w trybie zdalnym, od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00. Zamówienia, zlecenia oraz serwisy realizowane są bez zmian. Ze względów sanitarnych i epidemiologicznych – w związku z przyrostem z stwierdzonych w Polsce zachorowań na COVID-19 – zapewniamy Państwu wsparcie BOK wyłącznie drogą telefoniczną i e-mailową. Możliwość bezpośredniej obsługi klientów ograniczamy na ten moment do odwołania; niestety nie możemy przewidzieć rozwoju sytuacji wywołanej koranowirusem. Jeżeli będą mieli Państwo jakiekolwiek pytania w tej kwestii, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Postaramy się wyjaśnić Państwa ewentualne wątpliwości.

**

Środki prewencyjne wdrożone przez spółkę w kontekście COVID-19:

Higiena: Wdrożyliśmy skuteczne praktyki w zakresie mycia rąk, nasi pracownicy posiadają szczegółowe instrukcje dotyczące właściwych technik higieny.

Ciągłość biznesowa: Posiadamy plany awaryjne na wypadek obowiązkowego zdalnego trybu pracy, nasi pracownicy pełnią dyżury, posiadają dostęp do serwerów oraz magazynów, dzięki czemu zapewniamy nieprzerwany dostęp do naszych usług.

Zlecenia instalacji i serwisy: Wprowadziliśmy procedury umożliwiające zachowanie ciągłości realizacji zleceń i serwisów z zachowaniem wysokich standardow higieny.

Dołożymy wszelkich starań, aby dowieść, że w każdej, nawet najtrudniejszej rynkowo sytuacji, pozostajemy do Państwa dyspozycji, zachowując najwyższą jakość świadczonych usług.

Cześć, Nazywam się Jarek Nawigator i prowadzę GPS Guardian. Wraz z naszym całym zespołem dążymy do tego, aby pojęcia takie jak: M2M, GPS, GSM, telemetria i nie były już więcej niezrozumiałym zbitkiem słów, tylko technologiami, które skutecznie wykorzystasz w swoim biznesie. Nasze rozwiązanie GPS Guardian pomoże sprostać wyzwaniom związanym z zarządzaniem flotami samochodów osobowych, ciężarowych czy maszyn, umożliwi podniesienie wydajności i namierzy miejsca, gdzie Twoi pracownicy generują niepotrzebne koszty.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 1 godziny.

Skontaktujemy się z Tobą

Wyślij zapytanie Cennik 533 700 079 Zadzwoń