• niewielkie rozmiary
  • monitoring on-line i off-line
  • rejestrator trasy
  • IP65
  • podsłuch
  • telefon
  • akcelerometr
  • namierzanie pojazdów

Lokalizator GPS Guardian PRO

GPS Guardian PRO to prosty w obsłudze lokalizator GPS zaprojektowany z myślą o tych, którzy chcą zadbać o bezpieczeństwo swoich bliskich (także zwierząt) lub monitoring pozycji swoich pojazdów czy wartościowych aktywów. Rejestratory trasy Guardian PRO to GPS dla osób potrzebujących stabilnego i zawsze gotowego do akcji urządzenia. Wrocław, Warszawa, a może kompletne bezdroża – nasz rejestrator GPS sprawdzi się w każdych warunkach.

Bądź w ciągłym kontakcie - telefon

Lokalizatory GPS pracujące w sieci GSM posiada liczne zalety. Wciśnięcie odpowiedniego o przycisku to jedyna czynność jaką należy podjąć, aby szybko połączyć się z numerem awaryjnym. Taki prosty telefon sprawdzi się szczególnie wśród osób starszych lub małych dzieci.

Rejestrator trasy

Guardian PRO to także idealny towarzysz dalekich podróży. Przekaże on Twoim bliskim aktualną pozycję z dowolnego miejsca. Lokalizatory Guardian PRO sprawdziły się już w tej roli wielokrotnie, szczególnie podczas wypraw motocyklowych, imprez biegowych oraz wypraw górskich.

Długi czas pracy na baterii

Nadajnik GPS Guardian PRO wyposażony jest w system inteligentnego zarządzania danymi. Możesz też rozbudować rejestrator pracy o dodatkową baterię 5750 mAh lub 11 500 mAh, dzięki czemu wydłużysz czas pracy nawet do 30 dni na jednym ładowaniu. Teraz nie zaskoczy Cię brak energii- zawsze będziesz znał aktualną pozycję.

Dostęp mobilny w GSM

Możesz sprawdzić z dowolnego miejsca na świecie pozycję dowolnego obiektu. Wystarczy uruchomienie przeglądarki w Twoim telefonie czy na tablecie, od tego momentu centrum dowodzenia GPS Guardian będzie zawsze w zasięgu ręki.

Lokalizatory GPS do samochodu

Śledzenie trasy dowolnego pojazdu w czasie rzeczywistym, to jedna z funkcji, które umożliwi Ci nadajnik GPS Guardian PRO. Wystarczy, że uruchomisz go jednym przyciskiem i umieścisz w samochodzie. Od tego momentu, będziesz miał komplet informacji o pozycji oraz proste i skuteczne zabezpieczenie przeciw kradzieży. Dodatkowe informacje, które uzyskasz, to prędkość, dystans, czas i miejsce startu samochodu.

86400 sekund na dobę

Rejestrator trasy GPS Guardian wysyła pozycję nawet co 1 sekundę. Pozycja jest zagęszczana szczególnie na zakrętach, dzięki czemu ruch monitorowanego obiektu jest przedstawiony w jak najbardziej realistyczny sposób. Dzięki tej funkcji, lokalizator GPS GSM sprawdzi się zarówno na trasie, jak i w dużych miastach (Warszawa, Wrocław, Kraków).

Odporny na kurz i wodę

Lokalizator Guardian PRO został zamknięty w obudowie wielkości pudełka zapałek. Niestraszne mu złe warunki, jest odporny na deszcz, płyny, piasek i kurz, dzięki czemu jest bezpieczny w każdej sytuacji.

Do zadań specjalnych

Lokalizatory GPS z serii Guardian zyskały opinie niezawodnych trackerów detektywistycznych. Guardian PRO natomiast to krok do przodu. Wbudowana funkcja podsłuchu przyda Ci się w wielu sytuacjach prewencyjnych, a możliwość rozszerzonej pojemności baterii, wydłuży czas pracy. Wykorzystanie dedykowanej obudowy ochronnej zabezpieczy lokalizator GPS przed trudnymi warunkami.

Decyzja o podjęciu współpracy z firmą RIKALINE, to był i jest dobry wybór. Generowane na życzenie raporty specjalne, monitoring wielu obiektów w jednym oknie czy precyzyjnie dobrana oferta do naszych potrzeb, skłania nas do rozwijania współpracy z firmą RIKALINE.

Mateusz - Wiceprezes

To było doskonałe uczucie widzieć, jak zawodnicy walczą na trasie Beskidzkiej 160 Na Raty. To tak, jakbyśmy wraz z zawodnikami brali udział w wyścigu Ideałem byłoby wyposażenie każdego zawodnika w takie urządzenie. Jest to ważne również z punktu widzenia sędziowania, gdyż można wtedy pominąć punkty kontrolne. Zapewne najbardziej przyda się w zawodach, gdzie zaplanowano bardzo długie dystanse, bez szczególnego znakowania trasy. Możliwość zgubienia sie zawodnika w nieznanym mu terenie jest wtedy większa; GPS Guardian pomoże takiego człowieka zlokalizować i pomóc mu. Mozna znaleźć jeszcze jedno zastosowanie, tym razem dla miłośników samotnych wędrówek - wygoda i bezpieczeństwo na trasie.

Artur Kulesza organizator biegu Beskidzka 160 na raty.

Lokalizator GPS od firmy GPS Guardian umożliwia szybką interwencję w momencie, kiedy Michał opuści wyznaczoną geoogrodzeniem strefę oraz szybki telefoniczny. GPS wyposażony jest w bardzo prostą funkcję telefonu. Na obudowie znajduje się tylko jeden przycisk przez co nie przysparza żadnych problemów z obsługą. Chciałbym podziękować firmie Rikaline za dożywotni darmowy abonament o platformy GPS Guardian.

Stefan Podmokły - Dyrektor ZSS nr 101 w Warszawie

wymiary
77 x 47 x 20 [mm]
waga
65g
zapasowy akumulator
1100 mAh / 3.7 wymienny akumulator
pobór mocy
65 mA w stanie czuwania
temperatura operacyjna
-20C~50C
wilgotność
5% ~ 95%
diody led
2 diody LED statusu baterii, GSM i GPS
przyciski
5 przycisków fizycznych
mikrofon/głośnik
wbudowany mikrofon i głośnik
pamięć
8 MB
czujniki
akcelerometr
częstotliwość gsm
GSM 850/900/1800/1900 MHz
kanały gps
48-kanałowy
moduł gps
GPS SiRF IV
czułość modułu gps
163 dB

GPS Guardian jest gotowy działania od razu po wyciągnięciu z pudełka. Pozycję Twoich bliskich, pojazdów czy aktywów będziesz miał zawsze pod ręką.

Zapytaj o cenę