• niewielkie rozmiary
  • monitoring on-line i off-line
  • rejestrator trasy
  • IP65
  • podsłuch
  • telefon
  • akcelerometr
  • namierzanie pojazdów

Lokalizator GPS Guardian PRO

GPS Guardian PRO to prosty w obsłudze lokalizator GPS zaprojektowany z myślą o tych, którzy chcą zadbać o bezpieczeństwo swoich bliskich - dzieci lub osób starszych, a także posiadanych zwierząt. Tego typu lokalizator GPS sprawdzi się doskonale również w monitoringu pojazdów czy wartościowych aktywów. Rejestratory trasy Guardian PRO to propozycja dla osób potrzebujących stabilnego i zawsze gotowego do akcji urządzenia GPS. Wrocław, Warszawa, a może kompletne bezdroża – nasz nadajnik GPS sprawdzi się w absolutnie każdych warunkach.

Lokalizator GPS Guardian PRO - cechy

Nasz lokalizator GPS sprawdzi się doskonale w Twoim samochodzie, motocyklu, łodzi czy jakimkolwiek innym pojeździe, perfekcyjnie zabezpieczając go przed kradzieżą. Guardian PRO to także lokalizator osób - wykorzystaj go, aby mieć zawsze pewność, co do położenia i bezpieczeństwa Twoich dzieci lub bliskich seniorów. Posiadasz wartościowe aktywa, które chcesz skutecznie zabezpieczyć - rejestrator GPS pozwoli Ci mieć zawsze "oko" na to, co posiadasz.

Bądź w ciągłym kontakcie - telefon

Lokalizator GPS pracujący w sieci GSM to wiele konkretnych korzyści, jedna z nich to funkcja telefonu. Wciśnięcie odpowiedniego o przycisku to jedyna czynność, jaką należy podjąć, aby szybko połączyć się z numerem awaryjnym. Taki prosty, szybki w połączeniu telefon sprawdzi się szczególnie wśród osób starszych lub małych dzieci.

Rejestrator trasy

Nadajnik GPS Guardian PRO to idealny towarzysz dalekich podróży. Przekaże on Twoim bliskim aktualną pozycję z dowolnego miejsca. Lokalizator GPS Guardian PRO jest rozwiązaniem, któresprawdziło się już w tej roli wielokrotnie, szczególnie podczas wypraw motocyklowych, imprez biegowych oraz wypraw górskich. Dzięki GPS Guardian PRO poczujesz się bezpieczniej podczas każdej eskapady. 

Długi czas pracy na baterii

GPS Guardian PRO wyposażony jest w system inteligentnego zarządzania danymi. Możesz też rozbudować lokalizator o dodatkową baterię 5750 mAh lub 11 500 mAh, dzięki czemu wydłużysz czas pracy urządzenia nawet do 30 dni na jednym ładowaniu! Teraz nie zaskoczy Cię brak energii - zawsze będziesz znał aktualne położenie swojego dziecka, bliskiej osoby starszej, czy tez swojego samochodu. Lokalizator GPS Guardian PRO jest po prostu niezawodny.

Dostęp mobilny w GSM

Nadajnik GPS to rozwiązanie, które pozwoli Ci sprawdzić pozycję dowolnego obiektu, z dowolnego miejsca na świecie. Wystarczy uruchomienie przeglądarki w Twoim telefonie czy na tablecie - od tego momentu centrum dowodzenia GPS Guardian PRO będzie zawsze w zasięgu ręki.

Nadajniki GPS do samochodu

Śledzenie trasy dowolnego pojazdu w czasie rzeczywistym, to jedna z funkcji, których dostarczy Ci lokalizator GPS Guardian PRO. Wystarczy, że uruchomisz go jednym przyciskiem i umieścisz w samochodzie. Od tego momentu będziesz miał komplet informacji o pozycji pojazdu oraz proste i skuteczne zabezpieczenie przed jego kradzieżą. Dodatkowe informacje, których dostarczy Ci lokalizator GPS, to prędkość, dystans, czas i miejsce startu samochodu.

86400 sekund na dobę

Lokalizator GPS Guardian PRO wysyła pozycję nawet co 1 sekundę. Pozycja jest zagęszczana szczególnie na zakrętach, dzięki czemu ruch monitorowanego obiektu jest przedstawiony w jak najbardziej realistyczny sposób. Dzięki tej funkcji, lokalizator GPS GSM sprawdzi się zarówno na trasie, jak i w dużych miastach (Warszawa, Wrocław, Kraków).

Odporny na kurz i wodę

Lokalizator Guardian PRO zastał zamknięty w obudowie wielkości pudełka zapałek. Jest zatem niewielki, za to niezawodny i niezwykle skuteczny. Co więcej, niestraszne mu złe warunki - nasz lokalizator GPS jest odporny na deszcz, płyny, piasek i kurz. Dzięki specjalnej obudowie urządzenie sprawdza się i jest w pełni bezpieczne w każdej sytuacji i w każdych warunkach.

Do zadań specjalnych

Lokalizatory GPS z serii Guardian zyskały opinie niezawodnych trackerów detektywistycznych. Lokalizator Guardian PRO to natomiast jeszcze jeden krok do przodu. Dlaczego? Otóż wbudowana funkcja podsłuchu przyda Ci się w wielu sytuacjach prewencyjnych, a możliwość rozszerzonej pojemności baterii, wydłuży czas pracy urządzenia. Dodatkowo, wykorzystanie dedykowanej obudowy ochronnej zabezpieczy lokalizator GPS przed trudnymi warunkami.

Decyzja o podjęciu współpracy z firmą RIKALINE, to był i jest dobry wybór. Generowane na życzenie raporty specjalne, monitoring wielu obiektów w jednym oknie czy precyzyjnie dobrana oferta do naszych potrzeb, skłania nas do rozwijania współpracy z firmą RIKALINE.

Mateusz - Wiceprezes

To było doskonałe uczucie widzieć, jak zawodnicy walczą na trasie Beskidzkiej 160 Na Raty. To tak, jakbyśmy wraz z zawodnikami brali udział w wyścigu Ideałem byłoby wyposażenie każdego zawodnika w takie urządzenie. Jest to ważne również z punktu widzenia sędziowania, gdyż można wtedy pominąć punkty kontrolne. Zapewne najbardziej przyda się w zawodach, gdzie zaplanowano bardzo długie dystanse, bez szczególnego znakowania trasy. Możliwość zgubienia sie zawodnika w nieznanym mu terenie jest wtedy większa; GPS Guardian pomoże takiego człowieka zlokalizować i pomóc mu. Mozna znaleźć jeszcze jedno zastosowanie, tym razem dla miłośników samotnych wędrówek - wygoda i bezpieczeństwo na trasie.

Artur Kulesza organizator biegu Beskidzka 160 na raty.

Lokalizator GPS od firmy GPS Guardian umożliwia szybką interwencję w momencie, kiedy Michał opuści wyznaczoną geoogrodzeniem strefę oraz szybki telefoniczny. GPS wyposażony jest w bardzo prostą funkcję telefonu. Na obudowie znajduje się tylko jeden przycisk przez co nie przysparza żadnych problemów z obsługą. Chciałbym podziękować firmie Rikaline za dożywotni darmowy abonament o platformy GPS Guardian.

Stefan Podmokły - Dyrektor ZSS nr 101 w Warszawie

wymiary
77 x 47 x 20 [mm]
waga
65g
zapasowy akumulator
1100 mAh / 3.7 wymienny akumulator
pobór mocy
65 mA w stanie czuwania
temperatura operacyjna
-20C~50C
wilgotność
5% ~ 95%
diody led
2 diody LED statusu baterii, GSM i GPS
przyciski
5 przycisków fizycznych
mikrofon/głośnik
wbudowany mikrofon i głośnik
pamięć
8 MB
czujniki
akcelerometr
częstotliwość gsm
GSM 850/900/1800/1900 MHz
kanały gps
48-kanałowy
moduł gps
GPS SiRF IV
czułość modułu gps
163 dB

GPS Guardian jest gotowy działania od razu po wyciągnięciu z pudełka. Pozycję Twoich bliskich, pojazdów czy aktywów będziesz miał zawsze pod ręką.

Zapytaj o cenę