Piotr Kołodziejczyk dla Pulsu Biznesu – „Z cyfrową kontrolą na każdym kilometrze”

W marcu w Puls Biznesu pojawił się artykuł z udziałem wieloletniego Członka Zarządu oraz Dyrektora Handlowego firmy Geotik – Piotra Kołodziejczyka.

W błyskawicznie zmieniającym się świecie, gdzie stale rosną oczekiwania co do szybkości i jakości usług związanych z transportem oraz wykorzystaniem pojazdów, menedżerowie flotowi nieustannie szukają nowych sposobów na zwiększenie efektywności operacyjnej, poprawę bezpieczeństwa oraz maksymalizację oszczędności. Do najważniejszych narzędzi, które umożliwiają realizację tych celów, należy telematyka.

– Wykorzystując zaawansowane technologie GPS oraz szerokie spektrum rozwiązań, systemy telematyczne zapewniają kompleksowe informacje o działaniu pojazdów, a także umożliwiają raportowanie kluczowych zdarzeń oraz pełną kontrolę nad flotą, co otwiera drzwi do wielu korzyści – mówi Piotr Kołodziejczyk, dyrektor ds. handlowych w firmie Geotik, która specjalizuje się w dostarczaniu usług i rozwiązań w dziedzinie monitoringu oraz zdalnej kontroli pojazdów i innych obiektów.

Przeczytaj cały artykuł i poznaj 10 powodów, dla których warto zainwestować w te technologie.

Pobierz bezpłatny poradnik i dowiedz się jak wprowadzać monitoring GPS w zgodzie z RODO i Kodeksem Pracy

Cześć, Nazywam się Jarek Nawigator i prowadzę GPS Guardian. Wraz z naszym całym zespołem dążymy do tego, aby pojęcia takie jak: M2M, GPS, GSM, telemetria i nie były już więcej niezrozumiałym zbitkiem słów, tylko technologiami, które skutecznie wykorzystasz w swoim biznesie. Nasze rozwiązanie GPS Guardian pomoże sprostać wyzwaniom związanym z zarządzaniem flotami samochodów osobowych, ciężarowych czy maszyn, umożliwi podniesienie wydajności i namierzy miejsca, gdzie Twoi pracownicy generują niepotrzebne koszty.