Praca – Account Manager

Lokalizujemy wszystko i wszędzie, również tam, gdzie zasięg mają tylko najnowocześniejsze satelitarne urządzenia telemetryczne. W naszej ofercie znajdują się urządzenia montowane na stałe, rozwiązania mobilne jak i te w formie aplikacji na telefon. System lokalizacji w czasie rzeczywistym sprawdza się przy monitoringu samochodów osobowych, pojazdów ciężarowych, maszyn budowlanych, rolniczych, czy sprzęcie specjalistycznym. Nasz dynamiczny rozwój to również szansa na Twój sukces.

Opis stanowiska:

Jako współpracownik na stanowisku Account Manager w naszym zespole sprzedaży będziesz odpowiedzialny/odpowiedzialna za realizowanie celów sprzedażowych, pozyskiwanie nowych klientów biznesowych oraz budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z pozyskanymi klientami.

Hej Ty! Tak, do Ciebie mówię. Nazywam się Jarek Nawigator. Powiem Ci, dlaczego warto tworzyć właśnie z nami. Dlaczego tworzyć, a nie pracować? To nie fabryka. Tworzymy systemy monitoringu, korzystamy z najnowszych narzędzi, doskonałego sprzętu i zawsze doceniamy Twoją wiedzę, pomysłowość i nastawienie na osiąganie celów – Twoje możliwości rozwoju będą nieograniczone.

Jeśli spełniasz poniższe kryteria, to koniecznie zgłoś się do nas!

Wymagania:

  • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży w modelu B2B,
  • jesteś otwarty na poznanie najnowszych technologii i narzędzi wspierających zarządzanie pojazdami,
  • umiejętnie prowadzisz negocjacje handlowe,
  • samodzielnie wykonujesz powierzone zadania,
  • potrafisz zarządzać czasem pracy,
  • potrafisz posługiwać się językiem angielskim.

Oferujemy:

  • Rozwój i awans zawodowy,
  • ambitne zadania dla ambitnych ludzi,
  • sprzedaż innowacyjnych produktów do zarządzania pojazdami (Brumgo, GPS Logistic PRO, GPS Guardian, TiMS),
  • nowoczesne narzędzia pracy,
  • szkolenia produktowe i handlowe oraz dostęp do nowych technologii,
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności oraz osiąganych wyników,
  • nowoczesne środowisko pracy w młodym i dynamicznym zespole,
  • pracę w oparciu o umowę cywilno-prawną lub umowę o pracę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy: rekrutacja@geotik.com

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Geotik sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Pobierz bezpłatny poradnik i dowiedz się jak wprowadzać monitoring GPS w zgodzie z RODO i Kodeksem Pracy

Cześć, Nazywam się Jarek Nawigator i prowadzę GPS Guardian. Wraz z naszym całym zespołem dążymy do tego, aby pojęcia takie jak: M2M, GPS, GSM, telemetria i nie były już więcej niezrozumiałym zbitkiem słów, tylko technologiami, które skutecznie wykorzystasz w swoim biznesie. Nasze rozwiązanie GPS Guardian pomoże sprostać wyzwaniom związanym z zarządzaniem flotami samochodów osobowych, ciężarowych czy maszyn, umożliwi podniesienie wydajności i namierzy miejsca, gdzie Twoi pracownicy generują niepotrzebne koszty.