Praca – Sales engineer

Lokalizujemy wszystko i wszędzie, również tam, gdzie zasięg mają tylko najnowocześniejsze satelitarne urządzenia telemetryczne. W naszej ofercie znajdują się urządzenia montowane na stałe, rozwiązania mobilne jak i te w formie aplikacji na telefon. System lokalizacji w czasie rzeczywistym sprawdza się przy monitoringu samochodów osobowych, pojazdów ciężarowych, maszyn budowlanych, rolniczych, czy sprzęcie specjalistycznym. Nasz dynamiczny rozwój to również szansa na Twój sukces.

sales engineer gps guardian

Opis stanowiska:

Jako współpracownik na stanowisku Sales engineera w naszym warszawskim zespole sprzedaży będziesz odpowiedzialny/odpowiedzialna za wsparcie sprzedaży, pomoc i współpracę z pracownikami działającymi w terenie. Sporządzanie ofert techniczno-handlowych, negocjowanie warunków handlowych oraz monitorowanie realizacji zamówień.

Hej Ty! Tak, do Ciebie mówię. Nazywam się Jarek Nawigator. Powiem Ci, dlaczego warto tworzyć właśnie z nami. Dlaczego tworzyć, a nie pracować? To nie fabryka. Tworzymy systemy monitoringu, korzystamy z najnowszych narzędzi, doskonałego sprzętu i zawsze doceniamy Twoją wiedzę, pomysłowość i nastawienie na osiąganie celów – Twoje możliwości rozwoju będą nieograniczone.

Do obowiązków należy:

  • Sporządzanie ofert techniczno-handlowych,
  • negocjowanie warunków handlowych,
  • kontrola skuteczności ofert handlowych,
  • konsultacje rozwiązań technicznych,
  • tworzenie list szans rynkowych i indywidualnych planów klienckich,
  • przygotowanie, nadzorowanie i realizacja budżetów,
  • ofertowanie, fakturowanie oraz wsparcie w procesach windykacji i obsługi reklamacji.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia w projektowaniu, programowaniu i testowaniu systemów wbudowanych,
  • doświadczenia w programowaniu w języku C,
  • doświadczenie w programowaniu mikrokontrolerów 32 bitowych,
  • znajomość obsługi aparatury pomiarowej,
  • mile widziana znajomość programowania w języku C#,
  • chęci poszerzania swojej wiedzy,
  • komunikatywności,
  • umiejętności: planowania zadań, szybkiego uczenia się, pracy w zespole,
  • sumienności i dbałości o szczegóły.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki finansowe uzależnione od umiejętności i stopnia zaangażowania w projekt,
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin lub częściowy etat, forma zatrudnienia wg. preferencji,
  • wydajne narzędzia pracy,
  • rozwój i awans zawodowy,
  • ambitne zadania dla ambitnych ludzi,
  • sprzedaż innowacyjnych produktów do zarządzania pojazdami (Brumgo, GPS Logistic PRO, GPS Guardian, TiMS),
  • nowoczesne narzędzia pracy,
  • szkolenia produktowe i handlowe oraz dostęp do nowych technologii,
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności oraz osiąganych wyników,
  • nowoczesne środowisko pracy w młodym i dynamicznym zespole,
  • pracę w oparciu o umowę cywilno-prawną lub umowę o pracę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy: rekrutacja@geotik.com

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Geotik sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Cześć, Nazywam się Jarek Nawigator i prowadzę GPS Guardian. Wraz z naszym całym zespołem dążymy do tego, aby pojęcia takie jak: M2M, GPS, GSM, telemetria i nie były już więcej niezrozumiałym zbitkiem słów, tylko technologiami, które skutecznie wykorzystasz w swoim biznesie. Nasze rozwiązanie GPS Guardian pomoże sprostać wyzwaniom związanym z zarządzaniem flotami samochodów osobowych, ciężarowych czy maszyn, umożliwi podniesienie wydajności i namierzy miejsca, gdzie Twoi pracownicy generują niepotrzebne koszty.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 1 godziny.

Skontaktujemy się z Tobą

Wyślij zapytanie Cennik 533 700 079 Zadzwoń