Praca – Pracownik działu serwisu i wsparcia technicznego (Wrocław)

Lokalizujemy wszystko i wszędzie, również tam, gdzie zasięg mają tylko najnowocześniejsze satelitarne urządzenia telemetryczne. W naszej ofercie znajdują się urządzenia montowane na stałe, rozwiązania mobilne jak i te w formie aplikacji na telefon. System lokalizacji w czasie rzeczywistym sprawdza się przy monitoringu samochodów osobowych, pojazdów ciężarowych, maszyn budowlanych, rolniczych, czy sprzęcie specjalistycznym. Nasz dynamiczny rozwój to również szansa na Twój sukces, poszukujemy osób na stanowisko:

Wsparcie tehniczne 2

Opis stanowiska:

Szeroko pojęta pomoc dla klientów GPS Guardian. Jeżeli potrafisz i lubisz pomagać innym w ich komputerowych problemach, jesteś cierpliwy i znasz tajniki poprawnej pisowni, to praca dla Ciebie. Szukamy zarówno osób bez doświadczenia jak i osoby mające doświadczenie (najlepiej w branży LBS lub AVL). Praca czeka na Ciebie we Wrocławiu!

Hej Ty! Tak, do Ciebie mówię. Nazywam się Jarek Nawigator. Powiem Ci, dlaczego warto tworzyć właśnie z nami. Dlaczego tworzyć, a nie pracować? To nie fabryka. Tworzymy systemy monitoringu, korzystamy z najnowszych narzędzi, doskonałego sprzętu i zawsze doceniamy Twoją wiedzę, pomysłowość i nastawienie na osiąganie celów – Twoje możliwości rozwoju będą nieograniczone.

Aplikuj już teraz!

Wymagania:

  • Umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość języka angielskiego (techniczny),
  • znajomość zasad działania i konfiguracji sieci LAN i WAN,
  • umiejętność zdalnego wsparcia technicznego dla osób mających problem z komputerem.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania,
  • premię za osiągane wyniki,
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • dostęp do nowoczesnych narzędzi pracy (slack, intercom, team viewer, ….),
  • szkolenia,
  • elastyczny czas pracy dla osób studiujących zaocznie.

Pobierz bezpłatny poradnik i dowiedz się jak wprowadzać monitoring GPS w zgodzie z RODO i Kodeksem Pracy

Cześć, Nazywam się Jarek Nawigator i prowadzę GPS Guardian. Wraz z naszym całym zespołem dążymy do tego, aby pojęcia takie jak: M2M, GPS, GSM, telemetria i nie były już więcej niezrozumiałym zbitkiem słów, tylko technologiami, które skutecznie wykorzystasz w swoim biznesie. Nasze rozwiązanie GPS Guardian pomoże sprostać wyzwaniom związanym z zarządzaniem flotami samochodów osobowych, ciężarowych czy maszyn, umożliwi podniesienie wydajności i namierzy miejsca, gdzie Twoi pracownicy generują niepotrzebne koszty.