Roaming a GPS

Jeżeli Twoi kierowcy wyjeżdżają poza granicę Polski, powinieneś mieć nad nimi pełną kontrolę.  W takim wypadku warto zastanowić się nad wybraniem najlepszej oferty roamingu. Ty podejmujesz decyzję, jakie rozwiązanie będzie dla Ciebie najlepsze.

Retro zdjęcie anteny telekomunikacyjnej - Roaming w dobie Monitoringu GPS

Oferujemy trzy rozwiązania w tym zakresie. Pierwsze to monitoring off-line w roamingu. Lokalizator GPS po wyjechaniu poza Polskę zapisuje dane do wewnętrznej pamięci i wysyła je dopiero po powrocie do kraju. Drugie to ryczałt w roamingu – niezależnie od czasu spędzone przez pojazd w roamingu miesięczne opłata jest stała. Trzecie rozwiązanie to opłata wg realnego zużycia danych.

Pobierz bezpłatny poradnik i dowiedz się jak wprowadzać monitoring GPS w zgodzie z RODO i Kodeksem Pracy

Cześć, Nazywam się Jarek Nawigator i prowadzę GPS Guardian. Wraz z naszym całym zespołem dążymy do tego, aby pojęcia takie jak: M2M, GPS, GSM, telemetria i nie były już więcej niezrozumiałym zbitkiem słów, tylko technologiami, które skutecznie wykorzystasz w swoim biznesie. Nasze rozwiązanie GPS Guardian pomoże sprostać wyzwaniom związanym z zarządzaniem flotami samochodów osobowych, ciężarowych czy maszyn, umożliwi podniesienie wydajności i namierzy miejsca, gdzie Twoi pracownicy generują niepotrzebne koszty.