Twój abonament wygasł

Nie obawiaj się, załatwimy to szybko i bezboleśnie. Prawdopodobnie nie dokonałeś rejestracji lokalizatora GPS. Aby to wykonać – kliknij tutaj. Jeżeli jednak  jesteś naszym klientem, zarejestrowałeś urządzenie i dalej nic – też nie będzie żadnego problemu. Przejdź do dalszej części artykułu.

Dentysta - retro zdjęcie - Twój abonament wygasł

Jeżeli masz zarejestrowaną aplikację, sprawdź, czy opłaciłeś dostęp. Przypomnienie o konieczności opłacenia dostępu powinieneś otrzymać na email. Sprawdź SPAM – tam często wpadają tego typu wiadomości. Wyszukaj po haśle GPS Guardian.

Dalej nic? Skontaktuj się naszym serwisem: https://www.gpsguardian.pl/serwis/

Cześć, Nazywam się Jarek Nawigator i prowadzę GPS Guardian. Wraz z naszym całym zespołem dążymy do tego, aby pojęcia takie jak: M2M, GPS, GSM, telemetria i nie były już więcej niezrozumiałym zbitkiem słów, tylko technologiami, które skutecznie wykorzystasz w swoim biznesie. Nasze rozwiązanie GPS Guardian pomoże sprostać wyzwaniom związanym z zarządzaniem flotami samochodów osobowych, ciężarowych czy maszyn, umożliwi podniesienie wydajności i namierzy miejsca, gdzie Twoi pracownicy generują niepotrzebne koszty.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wypełnij formularz, a
my skontaktujemy się
z Tobą w ciągu
24 godzin.

lub zobacz cennik
0
0
Wyślij zapytanie