Wdrożenie systemu monitoringu pojazdów w Xervon Polska

W publikacji Rzeczpospolitej „Cyfrowa przyszłość w firmach i instytucjach” redakcja przedstawiła przykłady wdrożeń usprawniających procesy i optymalizujących koszty, m.in. dzięki systemom monitorowania floty pojazdów.  W jednym z artykułów wypowiedział się Sławomir Odorowski z firmy Xervon Polska.

 

Aviatory planują - Dziękujemy za wysłanie zgłoszenia do GPS Guardian

Monitoring GPS dla budownictwa

 

Xervon Polska jest firmą głównie działającą w branży rusztowań i izolacji w przemyśle, między innymi, stoczniowym, energetycznym, zabudowa wielkopowierzchniowa.

– Z firmą Geotik nawiązaliśmy współpracę, ponieważ potrzebowaliśmy nowoczesnych rozwiązań monitoringu pojazdów i urządzeń w transporcie, które są w efektywny sposób wykorzystane w procesie logistycznym. Poprzednia firma, która nas obsługiwała, nie spełniła naszych oczekiwań. – mówi Sławomir Odorowski, Kierownik Logistyki w Xervon Polska.

 

Kontrola floty pojazdów i wzrost efektywności

 

– Dzięki narzędziom Geotika możemy kontrolować i określić ekonomiczne wykorzystanie pojazdów pod względem zużycia paliwa, przekroczenia prędkości oraz szybko określić geolokalizację danego sprzętu – dodaje Sławomir Odorowski.

Lokalizacja GPS aut osobowych i ciężarowych to narzędzie pozwalające m.in. na bieżące monitorowanie położenie pojazdów i utrzymanie kontaktu z kierowcami. System monitorowania pojazdów stanowi niezbędny element każdej świadomie funkcjonującej firmy. Monitoring i lokalizacja GPS pojazdów to także sposób na poprawę bezpieczeństwa samochodu oraz jego zabezpieczenie na wypadek kradzieży.

– Dodatkowym atutem firmy Geotik jest licencja Ministerstwa Finansów dotycząca obsługi systemu opłat e-TOLL, która jest wymogiem w transporcie ciężkim, a od niedawna również dotyczy samochodów osobowych i dostawczych – podkreśla Sławomir Odorowski.

Pobierz całą publikację „Cyfrowa przyszłość w firmach i instytucjach” 

Pobierz bezpłatny poradnik i dowiedz się jak wprowadzać monitoring GPS w zgodzie z RODO i Kodeksem Pracy

Cześć, Nazywam się Jarek Nawigator i prowadzę GPS Guardian. Wraz z naszym całym zespołem dążymy do tego, aby pojęcia takie jak: M2M, GPS, GSM, telemetria i nie były już więcej niezrozumiałym zbitkiem słów, tylko technologiami, które skutecznie wykorzystasz w swoim biznesie. Nasze rozwiązanie GPS Guardian pomoże sprostać wyzwaniom związanym z zarządzaniem flotami samochodów osobowych, ciężarowych czy maszyn, umożliwi podniesienie wydajności i namierzy miejsca, gdzie Twoi pracownicy generują niepotrzebne koszty.