Nadajnik GPS dla psa i kota – sposób na uciekiniera

GPS kojarzy nam się z nawigacją drogową lub możliwością śledzenia aktualnej lokalizacji samochodu czy roweru. Niewielu z nas słyszało jednak o podobnym rozwiązaniu dla zwierząt domowych. Nadajnik GPS dla psa lub kota to niewielkie urządzenie, które pomoże zlokalizować pupila z tendencjami do dalszych, samotnych wycieczek. Jest to więc przełomowe rozwiązanie dla wszystkich, którzy zamartwiają się pod nieobecność ukochanego zwierzaka.

Kot i pies

Lokalizator GPS dla psa i kota – dlaczego warto lokalizować swojego zwierzaka?

Wszyscy właściciele zwierząt domowych doskonale wiedzą, ile stresu kosztuje zaginięcie pupila. Dlatego też, jeśli zwierzę często wymyka się na samotne spacery oraz ma tendencje do uciekania, warto wyposażyć się w lokalizator GPS dla kota lub psa. Dla nas oznacza to spokojną głowę, dla zwierzęcia natomiast zdecydowanie większe bezpieczeństwo. GPS świetnie sprawdza się również w trakcie wspólnych wyjazdów wakacyjnych, kiedy to pupil przebywa w nieznanym dla siebie otoczeniu.

Istnieją rasy psów, które potrzebują dużej dawki codziennego ruchu, przez co często znikają z oczu właściciela. Jeśli nie zapewnimy im samodzielnie odpowiedniej porcji aktywności, musimy liczyć się z tym, że zwierzę może mieć tendencję do uciekania. Nieco inaczej kwestia ta wygląda w przypadku kotów. Zwierzęta te posiadają wrodzony indywidualizm oraz ciekawość świata, przez co zdarzają się sytuacje, że pupil znika z domu nawet na kilka dni. Mimo że w większości przypadków samodzielnie znajduje drogę do domu, to istnieje ryzyko, że oddali się zbyt daleko oraz straci orientację w terenie. Osobną kwestią są ucieczki kotów niewychodzących z domu przez otwarte drzwi lub uchylone okna. W trosce o swojego pupila oraz dla własnego komfortu psychicznego warto wyposażyć zwierzę w lokalizator osób GPS, który jest na tyle niewielki, że świetnie sprawdzi się również u psów lub kotów.

Ucieczki pod kontrolą – jak działa nadajnik GPS dla psa i kota?

Lokalizator dla psa lub kota dzięki sygnałowi GPS umożliwia określenie położenia zwierzęcia z dokładnością do kilku metrów. Stanowi więc nieocenione rozwiązanie w odnalezieniu swojego czworonoga. Niewielki nadajnik GPS dla kota lub psa zamontowany do obroży pupila działa w oparciu o dwa proste kroki. Pierwszym z nich jest włączenie nadajnika, drugim zalogowanie się na platformie do śledzenia aktualnego położenia. Za pomocą prostych czynności można więc uzyskać nieoceniony spokój oraz bezpieczeństwo zwierzęcia.

Dobrej jakości lokalizatory GPS dla psa lub kota posiadają pojemną baterię oraz system inteligentnego zarządzania energią, dzięki czemu nadajnik może działać nieprzerwanie przez wiele godzin na jednym ładowaniu. Mimo że na rynku istnieją inne, tańsze rozwiązania, takie jak lokalizatory dźwiękowe lub radiowe, to są one znacznie mniej dokładne oraz trudniejsze w codziennej obsłudze. Warto więc zainwestować w innowacyjny system monitoringu GPS.

GPS Guardian PRO – bezpieczne zwierzę pod stałą kontrolą

Lokalizator GPS dla psa lub kota to idealne rozwiązanie dla osób, które są właścicielami zwierząt ze skłonnościami do częstych ucieczek. Pamiętajmy, że domowe zwierzę pozostawione bez opieki w obcym dla niego miejscu narażone jest na wiele niebezpieczeństw oraz urazów. GPS dla kota lub psa powinien więc być obowiązkowym zabezpieczeniem dla ukochanego zwierzaka oraz umożliwiać ciągłą możliwość jego kontroli. Nigdy nie wiemy, kiedy zwierzę może się wymknąć i zagubić w obcym dla siebie terenie. Dobrej jakości sprzęt, taki jak lokalizator GPS Guardian PRO, ułatwia szybką reakcję oraz dokładne ustalenie położenia pupila, dzięki czemu niezwłocznie możemy go odnaleźć i sprowadzić z powrotem do bezpiecznego domu. Dostęp do lokalizacji możemy uzyskać z dowolnego urządzenia mobilnego, takiego jak tablet, laptop lub smartfon. Sprawdzenie lokalizacji i szybka reakcja są więc zawsze w zasięgu ręki. Z punktu widzenia bezpieczeństwa na rynku nie ma aktualnie lepszej i bardziej sprawdzonej metody zapobiegawczej.

Pobierz bezpłatny poradnik i dowiedz się jak wprowadzać monitoring GPS w zgodzie z RODO i Kodeksem Pracy

Cześć, Nazywam się Jarek Nawigator i prowadzę GPS Guardian. Wraz z naszym całym zespołem dążymy do tego, aby pojęcia takie jak: M2M, GPS, GSM, telemetria i nie były już więcej niezrozumiałym zbitkiem słów, tylko technologiami, które skutecznie wykorzystasz w swoim biznesie. Nasze rozwiązanie GPS Guardian pomoże sprostać wyzwaniom związanym z zarządzaniem flotami samochodów osobowych, ciężarowych czy maszyn, umożliwi podniesienie wydajności i namierzy miejsca, gdzie Twoi pracownicy generują niepotrzebne koszty.