Praca w GPS Guardian

Lokalizujemy wszystko i wszędzie, również tam, gdzie zasięg mają tylko najnowocześniejsze satelitarne urządzenia telemetryczne. W naszej ofercie znajdują się urządzenia montowane na stałe, rozwiązania mobilne jak i te w formie aplikacji na telefon. System lokalizacji w czasie rzeczywistym sprawdza się przy monitoringu samochodów osobowych, pojazdów ciężarowych, maszyn budowlanych, rolniczych, czy sprzęcie specjalistycznym. Nasz dynamiczny rozwój to również szansa na Twój sukces.

GPS Guardian - PRACAA

Kogo szukamy:

  • Chętnych do dzielenia się swoimi pomysłami z chęcią wdrażania ich w życie.
  • Otwartych umysłów z pragnieniem rozwoju i dostrzegających rozwiązania tam, gdzie inni widzą tylko problemy.
  • Komunikatywnych i otwartych na bezpośrednią relację z klientami.

Co możemy Ci dać:

  • Rozwój zawodowy.
  • Nowoczesne narzędzia pracy.
  • Wyjątkową atmosferę opartą na bliskiej współpracy, wsparciu koleżanek i kolegów z zespołu i wszechobecnemu entuzjazmowi.
  • Nowoczesne biuro z pełnoprawną kuchnią (piekarnik, płyta indukcyjna, zmywarka) oraz prysznicem.
  • ChilloutRoom z kanapą, konsolą do gier, rzutkami i workiem bokserskim.

Po godzinach:

 

GPS Guardian to szereg ludzi ze smykałką do sportu, grania, śmiania się, śpiewania i miliarda innych rzeczy.  Biegamy w maratonach i biegach z przeszkodami, spotykamy się na LAN party, rzucamy ciężarami na treningach, gramy w squasha, organizujemy karaoke. To jednak nie wszystko! Sponsorujemy wyprawy motocyklowe, kajakowe i nieustannie szukamy nowego pola do działań.

Obecnie poszukujemy:

 

Account Manager (Warszawa)

Asystent(ka) Działu Sprzedaży

Pracownik Wsparcia Techniczego

Web Developer C# / .NET

Front-end Developer

Specjalista ds. Obsługi klienta

Embedded Developer

Junior Embedded Developer

Pobierz bezpłatny poradnik i dowiedz się jak wprowadzać monitoring GPS w zgodzie z RODO i Kodeksem Pracy

Cześć, Nazywam się Jarek Nawigator i prowadzę GPS Guardian. Wraz z naszym całym zespołem dążymy do tego, aby pojęcia takie jak: M2M, GPS, GSM, telemetria i nie były już więcej niezrozumiałym zbitkiem słów, tylko technologiami, które skutecznie wykorzystasz w swoim biznesie. Nasze rozwiązanie GPS Guardian pomoże sprostać wyzwaniom związanym z zarządzaniem flotami samochodów osobowych, ciężarowych czy maszyn, umożliwi podniesienie wydajności i namierzy miejsca, gdzie Twoi pracownicy generują niepotrzebne koszty.