Zabezpieczenie przed odholowaniem

Sposoby kradzieży są dopasowane do specyfiki sprzętu, który jest celem. Tak samo dopasowane powinno być zabezpieczenie. Maszyny budowlane oraz motocykle najłatwiej ukraść ładując je na inny pojazd.  Przewożony motor, czy koparka nie wzbudzają podejrzeń. 

Ochrona przed odholowaniem pojazdu czy maszyny budowlanej - Monitoring GPS

Dlatego w ich przypadku zabezpieczenie w postaci blokady uruchomiania nie zawsze będzie wystarczające. W takich przypadkach polecamy dodatkowy czujnik detekcji odholowania, który zareaguje na niewielkie zmiany położenia i wzbudzi alarm na postoju. Dodatkowy alarm w przypadku zakłócenia pracy GSM zagwarantuje Ci, ze będzie mógł podjąć odpowiednie działania w przypadku pojawienia się zagrożenia utraty Twojej własności.

Cześć, Nazywam się Jarek Nawigator i prowadzę GPS Guardian. Wraz z naszym całym zespołem dążymy do tego, aby pojęcia takie jak: M2M, GPS, GSM, telemetria i nie były już więcej niezrozumiałym zbitkiem słów, tylko technologiami, które skutecznie wykorzystasz w swoim biznesie. Nasze rozwiązanie GPS Guardian pomoże sprostać wyzwaniom związanym z zarządzaniem flotami samochodów osobowych, ciężarowych czy maszyn, umożliwi podniesienie wydajności i namierzy miejsca, gdzie Twoi pracownicy generują niepotrzebne koszty.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 1 godziny.

Skontaktujemy się z Tobą

Wyślij zapytanie 533 700 079 Zadzwoń