Zabezpieczenie przed odholowaniem

Sposoby kradzieży są ściśle dopasowane do cech pojazdu będącego celem. Tak samo dopasowane powinno być zabezpieczenie antykradzieżowe. Maszyny budowlane oraz motocykle najczęściej przejmowane są poprzez szybki załadunek na lawetę.  Przewożone przez złodziei pojazdy takie jak motocykle czy sprzęt budowlany nie wzbudzają podejrzeń, kiedy znajdują się na lawecie.

Ochrona przed odholowaniem pojazdu czy maszyny budowlanej - Monitoring GPS

Dlatego w ich przypadku zabezpieczenie w postaci blokady uruchomiania nie zawsze będzie wystarczające. W takich przypadkach polecamy dodatkowy czujnik detekcji odholowania, który zareaguje na niewielkie zmiany położenia i wzbudzi alarm na postoju. Dodatkowy alarm w przypadku zakłócenia pracy GSM zagwarantuje Ci, ze będzie mógł podjąć odpowiednie działania w przypadku pojawienia się zagrożenia utraty Twojej własności.

Pobierz bezpłatny poradnik i dowiedz się jak wprowadzać monitoring GPS w zgodzie z RODO i Kodeksem Pracy

Cześć, Nazywam się Jarek Nawigator i prowadzę GPS Guardian. Wraz z naszym całym zespołem dążymy do tego, aby pojęcia takie jak: M2M, GPS, GSM, telemetria i nie były już więcej niezrozumiałym zbitkiem słów, tylko technologiami, które skutecznie wykorzystasz w swoim biznesie. Nasze rozwiązanie GPS Guardian pomoże sprostać wyzwaniom związanym z zarządzaniem flotami samochodów osobowych, ciężarowych czy maszyn, umożliwi podniesienie wydajności i namierzy miejsca, gdzie Twoi pracownicy generują niepotrzebne koszty.