100% odliczenia VATu od paliwa i eksploatacji

Ustawa z 1 kwietnia 2014 roku wprowadziła rewolucję, w postaci możliwości odliczenia 100% podatku VAT od kosztów paliwa, napraw serwisowych, opłat leasingowych, czy innych opłat związanych z pojazdami osobowymi. Jest tylko jedno małe ALE…

100% odliczenia VATu od paliwa i eksploataacji z monitoringiem GPS Guardian - Pan ukrywający się w skrzyni

Przedsiębiorca jest zobligowany do rejestrowania przebiegów pojazdów – ewidencja musi być prowadzona bardzo rzetelnie i musi zawierać informacje o celu wyjazdu, trasie, dacie, numerze rejestracyjnym pojazdu, stanie licznika, oraz kierowcy. Naszą odpowiedzią na to ALE, jest zautomatyzowany raport w 100% zgodny z wymogami ustawy. Wystarczy jedno kliknięcie, żeby wygenerować raport, który umożliwi Ci całkowite odliczenie kosztów bez ręcznego uzupełniania rubryczek – monitoring GPS rozwiąże  ten problem i zaoszczędzi Twój cenny czas. Najlepiej, żeby w pojazdach wdrożony został system identyfikacji kierowców, wówczas raport będzie jeszcze bardziej szczegółowy. Rozpocznij oszczędzanie, skontaktuj się z nami poprzez formularz.

Pobierz bezpłatny poradnik i dowiedz się jak wprowadzać monitoring GPS w zgodzie z RODO i Kodeksem Pracy

Cześć, Nazywam się Jarek Nawigator i prowadzę GPS Guardian. Wraz z naszym całym zespołem dążymy do tego, aby pojęcia takie jak: M2M, GPS, GSM, telemetria i nie były już więcej niezrozumiałym zbitkiem słów, tylko technologiami, które skutecznie wykorzystasz w swoim biznesie. Nasze rozwiązanie GPS Guardian pomoże sprostać wyzwaniom związanym z zarządzaniem flotami samochodów osobowych, ciężarowych czy maszyn, umożliwi podniesienie wydajności i namierzy miejsca, gdzie Twoi pracownicy generują niepotrzebne koszty.