Geoogrodzenia

Ogrodzenie pozwala nam wydzielić dany obszar i poddać go wzmożonej kontroli. Tak samo działają nasze geoogrodzenia. Dzięki nim możesz dowiedzieć się, kto i kiedy opuszcza plac parkingowy, czy sprzedawcy na czas rozważą towar do klientów, czy Twój samochód zostawiony w warsztacie nie opuszcza jego terenu bez Twojej zgody.

Monitorowanie obiektów dzięki GEOOGORODZENIOM GPS GUARDIAN
  • Geoogrodzenie pozwalają nam również przygotować raporty z podziałem na terytoria – ile Twoje pojazdy na terenie poszczególnych województw lub krajów. Dzięki temu możesz dowiedzieć się, w jakim obszarze intensywność Twoich działań sprzedażowych jest zgodna z planem. Możesz również wykryć nieprawidłowości związane z eksploatację pojazdów – np. wyjazdy zagraniczne autem służbowym .
  • Geoogrodzenie to zaawansowana analiza danych w przestrzeni. Jej możliwości są bardzo szerokie. Pozwalają na podział danych wg zdefiniowanych obszarów i analizę konkretnych porcji informacji. Wykluczając duże obszary miejskie analiza średniej prędkości daje Ci lepszy obraz eksploatacji pojazdów. Definiuj dozwolone punkty postojów, możesz w łatwy sposób monitorować realizację założeń bez potrzeby przeglądania tras.
  • Zaawansowane możliwości raportowania i analizy docenią w szczególności posiadacze dużych flot, gdzie analiza szczegółowych przebiegów każdego pojazdu nie jest możliwa. Kluczowe w takim przypadku jest zdefiniowanie prawidłowych parametrów, wg których chcemy zoptymalizować działania w firmie. Taka analiza może się przyczynić nie tylko do oszczędności ale również wzrostu efektywności pracy, który przekłada się na większe przychody i szansę na zwiększenie budżetu na płace pracowników.
  • Monitoring to nie tylko narzędzie kontroli. To również szansa na zwiększenie efektywności i możliwość wynagradzania najefektywniej pracujących pracowników z punktu widzenia firmy. Nie premiuj na ślepo – wybierz nasze rozwiązanie i wynagradzaj tych, którzy na to zasługują.

Cześć, Nazywam się Jarek Nawigator i prowadzę GPS Guardian. Wraz z naszym całym zespołem dążymy do tego, aby pojęcia takie jak: M2M, GPS, GSM, telemetria i nie były już więcej niezrozumiałym zbitkiem słów, tylko technologiami, które skutecznie wykorzystasz w swoim biznesie. Nasze rozwiązanie GPS Guardian pomoże sprostać wyzwaniom związanym z zarządzaniem flotami samochodów osobowych, ciężarowych czy maszyn, umożliwi podniesienie wydajności i namierzy miejsca, gdzie Twoi pracownicy generują niepotrzebne koszty.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wypełnij formularz, a
my skontaktujemy się
z Tobą w ciągu
24 godzin.

lub zobacz cennik
0
0
Wyślij zapytanie