GPS Logistic PRO – polski profesjonalista na drodze

Monitoring GPS pojazdów to narzędzie, które jest właściwie nieodłącznym elementem funkcjonowania przedsiębiorstw logistycznych. GPS Logistic PRO, to nadajnik GPS polskiej produkcji, który umożliwi Ci śledzenie każdego parametru w Twojej flocie.

Nikogo nie trzeba przekonywać, że monitoring pojazdów za pomocą technologii GPS to rozwiązanie bardzo ułatwiające zarządzanie firmową flotą. Żeby jednak móc z tego narzędzia skutecznie korzystać, niezbędny jest precyzyjny sprzęt najlepszej jakości. Co wcale nie oznacza – drogi. W Polsce powstają lokalizatory z najwyższej półki w cenie ok. 1200 zł (za sprzęt  i dostęp do platformy monitorującej).

GPS Logistic Pro, bo o tym rozwiązaniu mowa, to urządzenie, które służy nie tylko do monitorowania położenia pojazdu, ale posiada też szereg innych możliwości. Lokalizator współpracuje ze zdalnymi, bezprzewodowymi czujnikami (zwanymi przez producenta Dronami). System umożliwia monitorowanie takich parametrów jak poziom paliwa czy temperatura w chłodni lub obroty silinia a nawet wychylenie pedału gazu (w wybranych pojazdach). Drona to także zdalny przekaźnik., Umożliwia odcięcie dopływu paliwa czy blokadę drzwi ładowni – a wszystko za pośrednictwem platformy internetowej, którą można obsługiwać siedząc wygodnie za biurkiem. System posiada również rozbudowany system alarmów i komunikatów, które można w dużym zakresie dopasować do potrzeb użytkownika. Dzięki temu, reagując na wysłany przez urządzenie komunikat,  można na przykład w porę uniknąć kradzieży.

Ogromne możliwości GPS Logistic Pro nie przekładają się jednak na obciążenie i spowolnienie systemu monitorującego, gdyż urządzenie to używa inteligentnego algorytmu zbierania pozycji GPS, znacząco obniżającego ilość przesyłanych danych. Lokalizator  ten, jako nieliczne urządzenie na rynku monitoruje parametry pojazdu dostępne w szynie informatycznej CANbus/FMS. Oznacza to, że ilość dostarczanych informacji o parametrach pojazdu nie wymaga instalacji dodatkowych czujników i ingerencji w pojazd. Do tego wykorzystywana w systemie technologia  bezprzewodowa zaszyfrowana jest metodą gwarantującą pełne bezpieczeństwo połączenia.

GPS Logistic Pro jest dobrze zabezpieczony nie tylko przed próbami kradzieży, ale także przed niekorzystnymi warunkami zewnętrznymi – zbyt niską czy wysoką temperaturą, wilgocią czy kurzem. Gumowe osłony obudowy gwarantują zabezpieczenie przed wstrząsami i uderzeniami. Dodatkowo zwiększają one szczelność urządzenia (GPS Logistic Pro ma klasę szczelności IP 54), co powoduje większą swobodę w wyborze miejsca instalacji urządzenia w pojeździe. Niewielkie wymiary, a zwłaszcza grubość 17mm pozwala na umieszczenie trakera w miejscu trudno dostępnym, gdzie odnalezienie go przez osoby niepowołane będzie bardzo utrudnione.

GpsLogistic Pro doskonale sprawdza się zarówno na terenie kraju jak i poza granicami. Właściwością systemu jest rozliczanie przebiegów w Europie za rzeczywiście wykorzystany transfer. Brak narzuconych z góry opłat sprawia, że użytkownik płaci tylko za rzeczywisty przebieg, ponosząc koszty tylko wtedy, gdy pojazdy są rzeczywiście znajduje się poza granicami Polski.

Rozległe możliwości oraz zastosowanie innowacyjnych technologii sprawia, że GPS Logistic Pro śmiało może być nazwany jednym z najlepszych rozwiązań tego typu dostępnych na rynku. To urządzenie doceni każdy zarządzający firmową flotą.

Pobierz bezpłatny poradnik i dowiedz się jak wprowadzać monitoring GPS w zgodzie z RODO i Kodeksem Pracy

Cześć, Nazywam się Jarek Nawigator i prowadzę GPS Guardian. Wraz z naszym całym zespołem dążymy do tego, aby pojęcia takie jak: M2M, GPS, GSM, telemetria i nie były już więcej niezrozumiałym zbitkiem słów, tylko technologiami, które skutecznie wykorzystasz w swoim biznesie. Nasze rozwiązanie GPS Guardian pomoże sprostać wyzwaniom związanym z zarządzaniem flotami samochodów osobowych, ciężarowych czy maszyn, umożliwi podniesienie wydajności i namierzy miejsca, gdzie Twoi pracownicy generują niepotrzebne koszty.