Polecasz, oszczędzasz, kontrolujesz – nawet do 2 lat darmowego abonamentu.

Jesteś zadowolony z narzędzia GPS Guardian? Znasz może jakieś inne firmy lub osoby, którym również przydałby się system monitoringu GPS? Jeżeli tak – poleć platformę GPS Guardian i zyskaj do 2 lat darmowego abonamentu!

Przewoźnik tylko z dobrą reputacją i grubym portfelem?

Zasady są bardzo proste 1 pojazd = 1 miesiąc.

Każda polecona przez Ciebie osoba, która podpisze umowę z GPS Guardian zagwarantuje Ci darmowy miesięczny abonament. Jeżeli osoba z Twojego polecenia podpisze umowę na 10 obiektów, Ty natomiast monitorujesz ich 5, to otrzymasz 2 miesiące za darmo na każdym z nich.

 Jak zacząć?

Wystarczy, że polecona przez Ciebie osoba poda Twoje imię i nazwisko (lub nazwę firmy) w jeden z poniższych sposobów i podpisze z nami umowę: 

  • Wypełnieni formularz kontaktowy i wpisze w rubryce “Skąd dowiedziałeś się o GPS Guardian?” twoje dane
  • Powoła się na Ciebie podczas kontaktu z naszym działem sprzedaży.

Możesz też wziąć sprawę w swoje ręce

Wpisz dane swoich znajomych i poleć im usługę GPS Guardian, wystarczy, że klikniesz w ten formularz 

 

Regulamin Programu Rekomendacyjnego

 

Pobierz bezpłatny poradnik i dowiedz się jak wprowadzać monitoring GPS w zgodzie z RODO i Kodeksem Pracy

Cześć, Nazywam się Jarek Nawigator i prowadzę GPS Guardian. Wraz z naszym całym zespołem dążymy do tego, aby pojęcia takie jak: M2M, GPS, GSM, telemetria i nie były już więcej niezrozumiałym zbitkiem słów, tylko technologiami, które skutecznie wykorzystasz w swoim biznesie. Nasze rozwiązanie GPS Guardian pomoże sprostać wyzwaniom związanym z zarządzaniem flotami samochodów osobowych, ciężarowych czy maszyn, umożliwi podniesienie wydajności i namierzy miejsca, gdzie Twoi pracownicy generują niepotrzebne koszty.