Rikaline + T-matic = Geotik

Wraz z końcem ubiegłego roku 2016 roku firma Rikaline została połączona ze spółką T-matic Systems w wyniku czego powstał nowy podmiot Geotik, który to od teraz będzie dostawcą usług monitoringu GPS Guardian.

Przewoźnik tylko z dobrą reputacją i grubym portfelem?

GEOTIK Sp. z o.o. będzie oferować nowy zaawansowany technologicznie produkt dedykowany dla dużych przedsiębiorstw i instytucji oraz połączy dotychczasowe doświadczenia obu firm w zakresie marketingu, wdrożenia i sprzedaży produktu przeznaczonego dla mniejszych podmiotów. Obecnie obydwa przedsiębiorstwa dostarczają rozwiązania służące do zarządzanie flotą 7000 pojazdów, zarówno w Polsce jak i zagranicą m.in. na rynku europejskim oraz USA.

Cel połączenia jest prosty: tworzymy nową firmę, która dzięki synergiom będzie mogła znacząco zwiększyć udział w rynku zarządzania flotą samochodową. Z oferty T-matica zaoferujemy m.in. rozwiązania przygotowane dla większych firm i instytucji, czyli system TiMS, a dla mniejszych przedsiębiorców oprogramowanie BRUMGO. Ważne jest także, że dzięki połączeniu będziemy mieli dostęp do zaawansowanych lokalizatorów GPS montowanych w pojazdach, które są produkowane przez Rikaline w Polsce. To istotnie zwiększa naszą konkurencyjność. Dzięki tak skonstruowanej ofercie w ciągu najbliższych 4 lat planujemy osiągnąć znaczący wzrost przychodów.” komentuje Piotr Golik, prezes GEOTIK i T-matic Systems.

Liczymy na wzrost w Polsce, w której rynek rozwiązań dla monitorowania pojazdów szacuje się na 700-800 mln złotych, ale przede wszystkimi za granicą. Europa, Ameryka Płn. i Płd., Afryka to główne rynki ekspansji, których wartość jest kilka razy większa w porównaniu do rynku polskiego. Nie chcemy jednak na nowych rynkach tworzyć oddziałów. Nasza główna przewaga to nowoczesne rozwiązania z zakresu zarządzania flotą, oferowane w internetowej sieci sprzedaży przy wykorzystaniu innowacyjnych metod dystrybucji.” – dodaje wiceprezes Piotr Majewski GEOTIK oraz dotychczasowy prezes Rikaline.

 

Z dniem 30 grudnia 2016 roku spółka GEOTIK przejęła wszystkie obowiązki wynikające z zawartych umów w zakresie obsługi i rozwoju oferowanych Państwu rozwiązań i usług. Firma jest w tym zakresie kontynuatorem prawnym spółki Rikaline Monika Majewska. Nie będzie to wymagało z Państwa strony aneksowania dotychczas funkcjonujących umów obustronnych.

Ważne

Wszystkie faktury wystawione od 30.12.2016 do 03.01.2017 muszą zostać skorygowane. Jeżeli w tym czasie została wysłana do Państwa faktura wystawiona przez Rikaline Monika Majewska, wystawimy korektę z nowymi danymi podmiotu Geotik.

Pobierz bezpłatny poradnik i dowiedz się jak wprowadzać monitoring GPS w zgodzie z RODO i Kodeksem Pracy

Cześć, Nazywam się Jarek Nawigator i prowadzę GPS Guardian. Wraz z naszym całym zespołem dążymy do tego, aby pojęcia takie jak: M2M, GPS, GSM, telemetria i nie były już więcej niezrozumiałym zbitkiem słów, tylko technologiami, które skutecznie wykorzystasz w swoim biznesie. Nasze rozwiązanie GPS Guardian pomoże sprostać wyzwaniom związanym z zarządzaniem flotami samochodów osobowych, ciężarowych czy maszyn, umożliwi podniesienie wydajności i namierzy miejsca, gdzie Twoi pracownicy generują niepotrzebne koszty.