Tutorial VII – Dostęp mobilny

Do platformy monitoringu GPS Guardian masz dostęp z każdego urządzenia mobilnego z każdego miejsca na świecie. Nowa aplikacja mobilna dopasuje się do różnych wyświetlaczy i zapewni Ci dostęp do najważniejszych funkcji platformy.

Mobilny dostęp do platformy Gps Guardian

Poznaj bliżej platformę GPS Guardian w wersji mobilnej. Funkcje do jakich będziesz miał dostęp z urządzenia przenośnego to między innymi: aktualny status pojazdu, pozycja oraz status nadajnika GPS. Zapoznaj się z materiałem szkoleniowym przygotowanym przez Jarka Nawigatora.

Korzystaj z mobilnej wersji GPS Guardian na najpopularniejszych platformach:

GPS Guardian na Android

GPS Guardian iOS

.

Pobierz bezpłatny poradnik i dowiedz się jak wprowadzać monitoring GPS w zgodzie z RODO i Kodeksem Pracy

Cześć, Nazywam się Jarek Nawigator i prowadzę GPS Guardian. Wraz z naszym całym zespołem dążymy do tego, aby pojęcia takie jak: M2M, GPS, GSM, telemetria i nie były już więcej niezrozumiałym zbitkiem słów, tylko technologiami, które skutecznie wykorzystasz w swoim biznesie. Nasze rozwiązanie GPS Guardian pomoże sprostać wyzwaniom związanym z zarządzaniem flotami samochodów osobowych, ciężarowych czy maszyn, umożliwi podniesienie wydajności i namierzy miejsca, gdzie Twoi pracownicy generują niepotrzebne koszty.