Znajdź swoje dziecko

Każdy rodzić pragnie zapewnić swojemu dziecku absolutne bezpieczeństwo. Jednak w momencie, gdy pociecha stawia pierwsze kroki w swojej samodzielności, jego ochrona i pełna kontrola nie są już tak prostym zadaniem. Przebywanie dziecka poza domem nie musi jednak oznaczać dla rodziców czasu pełnego obaw. Wystarczy sięgnąć po rozwiązanie, jakim jest monitoring GPS.

Jak to działa?

Zasada działania lokalizatorów GPS jest całkiem prosta. Mały, dyskretny (dla osoby monitorowanej zupełnie niezauważalny) i przede wszystkim praktyczny tracker dostarczy nam informacji na temat tego, gdzie w danej chwili przebywa nasza pociecha. Jak dokładnie to działa? Otóż wystarczy włączyć nadajnik i zalogować się na platformie. Funkcja dostępu mobilnego pozwala tutaj na korzystanie z monitoringu na dowolnych urządzeniach – wystarczy system Android oraz iOS. Nie jest konieczna także instalacja żadnych aplikacji zewnętrznych.

Obawy, że lokalizator przestanie działać podczas swojej pracy, są zupełnie niepotrzebne – pojemna bateria oraz system inteligentnego zarządzania energią zadbają o to, aby monitoring był skuteczny. Jedno naładowanie wystarcza tutaj na długi czas.

Bądź spokojny o bezpieczeństwo swojego dziecka

Monitoring dzieci to coraz bardziej powszechne rozwiązanie, po które sięga wielu troskliwych rodziców. Tego typu narzędzie skutecznie eliminuje ryzyko zaginięcia dziecka, a potencjalne niebezpieczeństwa związane z samodzielnym przebywaniem dziecka poza domem praktycznie zostają wyeliminowane. Sięgając po monitoring GPS, pozbędziemy się obaw i wątpliwości w kwestii miejsca przebywania naszej pociechy.

Lokalizator dziecka to zdecydowanie prosty, a jednocześnie niezawodny sposób na zwiększenie bezpieczeństwa dzieci, a także, jak się okazuje innych, bliskich nam osób. Rozwiązanie to znajduje zastosowanie w sytuacji, w której bliska nam starsza osoba miewa np. problemy z pamięcią lub ogólnym stanem zdrowia. Korzystając z monitoringu, będziemy zawsze dysponować informacją, gdzie w danej chwili przebywa nasz senior.

Pobierz bezpłatny poradnik i dowiedz się jak wprowadzać monitoring GPS w zgodzie z RODO i Kodeksem Pracy

Cześć, Nazywam się Jarek Nawigator i prowadzę GPS Guardian. Wraz z naszym całym zespołem dążymy do tego, aby pojęcia takie jak: M2M, GPS, GSM, telemetria i nie były już więcej niezrozumiałym zbitkiem słów, tylko technologiami, które skutecznie wykorzystasz w swoim biznesie. Nasze rozwiązanie GPS Guardian pomoże sprostać wyzwaniom związanym z zarządzaniem flotami samochodów osobowych, ciężarowych czy maszyn, umożliwi podniesienie wydajności i namierzy miejsca, gdzie Twoi pracownicy generują niepotrzebne koszty.