Biznes bez kompleksów – osiągaj cele jak najlepsi

Krąży przekonanie, że inwestycja w systemy zarządzania flotą GPS, a następnie ich eksploatacja są na tyle drogie, że mogą pozwolić sobie na nie tylko średnie i duże przedsiębiorstwa. Prawda jest taka, że niezależnie czy masz 5, 10 czy 15 pojazdów, inwestycja w monitoring GPS sprawi, że zaoszczędzisz czas, pieniądze oraz zwiększysz efektywność kierowców. Możesz osiągnąć te same efekty, co wiodące firmy, przeczytaj 3 sposoby na to, aby to zrealizować.

Biznes bez kompleksów - osiągaj cele jak najlepsi dzięki Monitoringowi GPS

Bez danych daleko nie zajedziesz

Ciężko zarządzać czymś, bez wnikliwej wiedzy na temat danego przedmiotu. Możesz zgadywać, że przyczyną wysokiego spalania w Twoich pojazdach jest szaleńcza jazda kierowców, czy wykorzystywanie pojazdów w celach prywatnych. To jednak domysły, którymi nie powinieneś dzielić się z kierowcami, jeżeli nie masz 100% pewności, że taka sytuacja naprawdę miała miejsce. Może się okazać, że dyspozytor floty wybiera zatłoczone trasy lub faworyzuje kierowców, lub no właśnie… lepiej przestać zgadywać, a zacząć wiedzieć co się z pojazdami konkretnie dzieje. Monitoring GPS to sposób na to, aby monitorować spalanie paliwa, trasy, pozycje oraz tryb pracy kierowców, wyciągaj wnioski i zwiększ efektywność.

Poznaj nawyki swoich kierowców

Niewłaściwa ocena sytuacji, przekroczenia prędkości, praca na biegu jałowym, gwałtowne przyśpieszenia – system monitoringu GPS skutecznie wyłapie każdy błąd i umożliwi Ci przekazanie przydatnych wskazówek dla kierowców. Skutecznie wyeliminuj niewłaściwe nawyki drogowe. Przygotuj program edukacyjny, praktyki bezpiecznej jazdy i nagradzaj tych, którzy jeżdżą przykładnie.

Zaskocz swoich klientów

Instalacja monitoringu GPS to także sposób na to, aby ulepszyć obsługę klientów. Dzięki właściwej optymalizacji floty, możesz dostarczyć klientom szybszy czas reakcji na zgłoszenie serwisowe. Dodatkowo, jesteś w stanie udostępnić klientowi pozycje pojazdów. Jednak od Ciebie zależy w jaki sposób to zrobisz.

Pobierz bezpłatny poradnik i dowiedz się jak wprowadzać monitoring GPS w zgodzie z RODO i Kodeksem Pracy

Cześć, Nazywam się Jarek Nawigator i prowadzę GPS Guardian. Wraz z naszym całym zespołem dążymy do tego, aby pojęcia takie jak: M2M, GPS, GSM, telemetria i nie były już więcej niezrozumiałym zbitkiem słów, tylko technologiami, które skutecznie wykorzystasz w swoim biznesie. Nasze rozwiązanie GPS Guardian pomoże sprostać wyzwaniom związanym z zarządzaniem flotami samochodów osobowych, ciężarowych czy maszyn, umożliwi podniesienie wydajności i namierzy miejsca, gdzie Twoi pracownicy generują niepotrzebne koszty.