Jaki lokalizator GPS do samochodu? Co wybrać?

Dobry lokalizator GPS staje się obecnie standardem, z którego coraz chętniej korzysta wiele osób indywidualnych oraz przedsiębiorców. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ sprawnie działający system nie tylko wskazuje nam drogę, ale również zwiększa poziom bezpieczeństwa i redukuje koszty związane eksploatacją pojazdu. Rozwiązanie takie jest więc zarówno praktyczne, jak i opłacalne. Jaki lokalizator GPS do samochodu najlepiej wybrać?

Vintage Car

Lokalizator GPS do samochodu – jaki model wybrać?

Lokalizator GPS do samochodów to urządzenie, które w zależności od stopnia zaawansowania może spełniać różnorodne funkcje. Wskazywanie trasy za pomocą GPS to tylko jedna z niewielu możliwości, jaką możemy wykorzystać w codziennym życiu. Bardzo istotnym zadaniem tego typu lokalizatorów jest przekazywanie sygnału o aktualnym położeniu pojazdu. Jest to niezwykle przydatne, kiedy doszło do kradzieży samochodu lub gdy w roztargnieniu zapomnimy, gdzie zaparkowaliśmy swój pojazd.

W trakcie poszukiwania idealnego lokalizatora GPS warto więc zwrócić uwagę, aby urządzenie było niewielkich rozmiarów. Dzięki temu bez problemu umieścimy je w mało widocznym miejscu w aucie, które pozostanie niezauważone przez złodzieja. Innowacyjne systemy umożliwiają zalogowanie się na platformie do śledzenia pojazdu z dowolnego urządzenia mobilnego, co pozwala szybko oraz skutecznie namierzyć swój samochód. Podczas zakupu warto również sprawdzić, z jaką dokładnością sprzęt określa położenie. Im jest dokładniejszy, tym łatwiej będzie nam odnaleźć zagubione auto.

Innym wartym naszej uwagi czynnikiem jest żywotność baterii. Najlepiej zaopatrzyć się w sprzęt posiadający system oszczędzania energii, co umożliwia wielogodzinną pracę bez konieczności ładowania akumulatorów.

Dla przedsiębiorców ważna z kolei będzie możliwość monitorowania aktualnego statusu pojazdu, a więc jego obrotów, prędkości i spalania paliwa, a także tras obieranych przez kierowcę. Pozwala to znacznie ograniczyć koszty związane z transportem, a dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo pojazdu i ładunku, jaki przewozi.

GPS Guardian PRO – bezpieczny i dokładny lokalizator do samochodu

Lokalizator GPS Guardian PRO to system, który spełni wszystkie oczekiwania swoich użytkowników. Urządzenie umożliwia śledzenie pojazdu w czasie rzeczywistym z dokładnością do kilku metrów, co pozwala nie tylko określić jego lokalizację, ale również prędkość poruszania i pokonany dystans. Niewielkie rozmiary natomiast umożliwiają staranne ukrycie urządzenia przed niepowołanymi osobami. Dodatkowo sprzęt został wyposażony w pojemną baterię z systemem oszczędzania energii, która wystarcza na wiele godzin nieprzerwanej pracy. Urządzenie posiada także rejestrator trasy oraz funkcję telefonu i podsłuchu. Te ostatnie mogą sprawdzić się zwłaszcza w sytuacjach awaryjnych lub gdy doszło do kradzieży pojazdu i próbujemy ustalić zamiary złodziei. Wszystko za sprawą możliwości szybkiego zalogowania się do platformy poprzez dowolne urządzenie mobilne. Zaawansowana technologia jest wytrzymała oraz odporna na wstrząsy i zabrudzenia, a dostępne funkcje sprawdzają się w wielu codziennych sytuacjach

Pobierz bezpłatny poradnik i dowiedz się jak wprowadzać monitoring GPS w zgodzie z RODO i Kodeksem Pracy

Cześć, Nazywam się Jarek Nawigator i prowadzę GPS Guardian. Wraz z naszym całym zespołem dążymy do tego, aby pojęcia takie jak: M2M, GPS, GSM, telemetria i nie były już więcej niezrozumiałym zbitkiem słów, tylko technologiami, które skutecznie wykorzystasz w swoim biznesie. Nasze rozwiązanie GPS Guardian pomoże sprostać wyzwaniom związanym z zarządzaniem flotami samochodów osobowych, ciężarowych czy maszyn, umożliwi podniesienie wydajności i namierzy miejsca, gdzie Twoi pracownicy generują niepotrzebne koszty.