Kolportaż made by IKEA

Prawdopodobnie każdy z nas przynajmniej raz w życiu miał w dłoniach katalog IKEA. To za jego sprawą dekorujemy swoje kąty, dowiadujemy się o aranżacyjnych nowościach i trendach.  Zaraz, zaraz… ale skąd tego rodzaju wpis na GPS Guardian, otóż stąd, że wraz z oddziałem IKEA Wrocław nasza platforma umożliwiła koordynowanie kolportażu najnowszego katalogu.

Kolportaż made by IKEA

Ikea wykorzystała system monitoringu GPS Guardian

Platforma monitoringu GPS Guardian stanowiła główne narzędzie do koordynowanie kolportażu najnowszych katalogów IKEA. Do wrocławskiego oddziału wypożyczyliśmy przenośne lokalizatory GPS Guardian PRO, które następnie zostały przekazane w ręce kurierów. Nadajniki umożliwiły sprawną identyfikację adresów i numerów budynków, dodatkowo szybszą i dokładniejszą identyfikację ułatwiała możliwość przełączania się pomiędzy mapą satelitarną, a topograficzną. Specjalnie na życzenie zleceniodawcy przygotowaliśmy też funkcję nanoszenia utworzonych przez firmę kolportażową specjalnych sektorów w celu optymalizacji pracy kurierów.

Z pewnością należy stwierdzić, że system spełnił nasze oczekiwania. Szukając wcześniej takiego wsparcia nie znaleźliśmy innego tak rozbudowanego i zaawansowanego narzędzia jak GPS Guardian (…) – powiedział Marek Wójcik Specjalista ds. Marketingu lokalnego.

 

Pobierz bezpłatny poradnik i dowiedz się jak wprowadzać monitoring GPS w zgodzie z RODO i Kodeksem Pracy

Cześć, Nazywam się Jarek Nawigator i prowadzę GPS Guardian. Wraz z naszym całym zespołem dążymy do tego, aby pojęcia takie jak: M2M, GPS, GSM, telemetria i nie były już więcej niezrozumiałym zbitkiem słów, tylko technologiami, które skutecznie wykorzystasz w swoim biznesie. Nasze rozwiązanie GPS Guardian pomoże sprostać wyzwaniom związanym z zarządzaniem flotami samochodów osobowych, ciężarowych czy maszyn, umożliwi podniesienie wydajności i namierzy miejsca, gdzie Twoi pracownicy generują niepotrzebne koszty.