Lokalizator GPS dla dziecka

Głównym celem wszystkich rodziców jest zapewnienie swoim pociechom maksymalnego poziomu bezpieczeństwa. O ile początkowo nie jest to bardzo trudne zadanie, to wraz z rozwojem i wzrostem samodzielności dziecka może okazać się sporym wyzwaniem. Z pomocą przychodzi jednak lokalizator GPS dla dzieci, który pozwala z dużą dokładnością określić miejsce pobytu malucha. Jest to więc nie tylko metoda zwiększająca bezpieczeństwo, ale również dająca duży komfort psychiczny rodzicom lub opiekunom.

Dziecko

Jak działa lokalizator dla dziecka?

Zasada działania lokalizatorów GPS jest całkiem prosta. Mały, dyskretny (dla osoby monitorowanej zupełnie niezauważalny) i przede wszystkim praktyczny tracker dostarczy nam informacji na temat tego, gdzie w danej chwili przebywa nasza pociecha. Jak dokładnie to działa? Otóż wystarczy włączyć nadajnik i zalogować się na platformie. Funkcja dostępu mobilnego pozwala tutaj na korzystanie z monitoringu na dowolnych urządzeniach – wystarczy system Android oraz iOS. Nie jest konieczna także instalacja żadnych aplikacji zewnętrznych.

Obawy, że lokalizator przestanie działać podczas swojej pracy, są zupełnie niepotrzebne – pojemna bateria oraz system inteligentnego zarządzania energią zadbają o to, aby monitoring był skuteczny. Jedno naładowanie wystarcza tutaj na długi czas.

Lokalizator dla dziecka – dlaczego warto się zdecydować?

GPS dla dziecka to wynalazek, który jest coraz chętniej wykorzystywany przez wielu rodziców. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ dobrej jakości lokalizator skutecznie eliminuje ryzyko związane z zaginięciem malucha. Wiedza o aktualnym miejscu przebywania dziecka jest nie tylko dużym komfortem psychicznym dla rodziców, ale również skuteczną metodą eliminowania samodzielnego wychodzenia malucha z domu podczas chwili nieuwagi opiekunów. Każdy doskonale zdaje sobie sprawę, że nawet najbardziej troskliwym rodzicom lub opiekunom zdarza się spuścić z oka pociechę, co może okazać się tragiczne w skutkach. Inwestując w lokalizator dla dziecka z systemem GPS, pozbędziemy się więc wielu wątpliwości oraz obaw związanych z miejscem przebywania naszych podopiecznych.

Lokalizator dzieci będzie równie przydatny w momencie dorastania, kiedy dziecko jest gotowe do pierwszych samotnych wypraw, odwiedzin u przyjaciół lub wyjazdów wakacyjnych. Niewielkie urządzenie nie stanowi żadnego balastu, a zawsze daje rodzicom duże poczucie pewności, że dziecko jest bezpieczne.

Lokalizator GPS dla dzieci – jak wybrać odpowiedni?

Dokonując wyboru lokalizatora GPS dla dzieci, warto dokładnie zapoznać się z oferowanymi funkcjami, zasięgiem sygnału oraz wytrzymałością baterii. Lokalizator nie powinien być również zbyt duży i widoczny, aby nie ograniczał komfortu poruszania się dziecka. Zasada działania lokalizatora dzieci jest stosunkowo prosta – urządzenie wykorzystuje sygnał GPS i GSM. Po włączeniu nadajnika i zalogowaniu się na platformie poprzez dowolne urządzenie mobilne z systemem Android lub iOS, uzyskujemy informację o dokładnym położeniu dziecka z dokładnością do kilku metrów. Możliwość korzystania z takich urządzeń jak tablet, laptop lub smartfon sprawia, że w każdej chwili możemy mieć dostęp do informacji o aktualnym miejscu pobytu. Jest to rozwiązanie niezwykle innowacyjne oraz wygodne, które podąża z duchem czasu. Część lokalizatorów dzieci posiada dodatkowo praktyczną opcję podsłuchu, który jeszcze mocniej zwiększa szansę na ocenę bezpieczeństwa maluchów.

Wybierając lokalizator dla dzieci, warto zdecydować się na rozwiązania z inteligentnym systemem zarządzania energią, który dba, by monitoring bezustannie był włączony i stał na straży bezpieczeństwa dziecka. W przypadku baterii o wysokiej pojemności jedno naładowanie wystarcza na długi czas pracy urządzenia.

Lokalizator GPS Guardian PRO – dla bezpieczeństwa Twoich dzieci

Innowacyjny lokalizator GPS Guardian PRO to coś więcej niż tradycyjny lokalizator GPS dla dziecka. Urządzenie to skupia w sobie jednocześnie funkcję lokalizatora, telefonu oraz opiekuna w trosce o bezpieczeństwo malucha, znajdującego się poza zasięgiem wzroku rodziców. Lokalizator dzieci marki Guardian sprawdza się podczas samodzielnych, letnich lub zimowych wyjazdów wakacyjnych, kiedy rodzice wyjątkowo mocno martwią się o bezpieczeństwo swoich pociech. Urządzenie jest bardzo proste w obsłudze, dzięki czemu łatwo przedstawić zasady jego funkcjonowania nawet kilkuletniemu dziecku, które dopiero rozpoczyna swoją przygodę z technologią.

Lokalizator GPS Guardian PRO jest zawsze w gotowości do działania. Podstawową funkcją jest możliwość rejestracji dokładnej lokalizacji dziecka z wysoką dokładnością. Wbudowany telefon znacznie ułatwia szybki kontakt z dzieckiem w razie pojawienia się niebezpieczeństwa lub zwykłej chęci rozmowy. Dziecko będzie mogło skontaktować się z rodzicem w każdym momencie, kiedy będzie chciało o coś zapytać lub upewnić się, że właściwie postępuje. Urządzenie dodatkowo umożliwia określenie konkretnej strefy, po której może poruszać się dziecko. W razie wyjścia poza wytyczone granice, sprzęt szybko poinformuje o tym rodzica za pomocą wiadomości tekstowej. Rejestratory mają niewielkie rozmiary oraz prezentują się bardzo elegancko i estetycznie, dzięki czemu nie ograniczają wygody oraz swobody poruszania się przez dziecko.

Monitoring dzieci to coraz bardziej powszechne rozwiązanie, po które sięga wielu troskliwych rodziców. Tego typu narzędzie skutecznie eliminuje ryzyko zaginięcia dziecka, a potencjalne niebezpieczeństwa związane z samodzielnym przebywaniem dziecka poza domem praktycznie zostają wyeliminowane. Sięgając po monitoring GPS, pozbędziemy się obaw i wątpliwości w kwestii miejsca przebywania naszej pociechy.

Możliwość sprawdzenia lokalizacji dziecka jest możliwa poprzez zalogowanie się na platformie z dowolnego urządzenia mobilnego. Podgląd aktualnego położenia jest więc wyjątkowo łatwy. Nie wymaga instalacji dodatkowych aplikacji i oprogramowania. Urządzenie daje dodatkowo możliwość włączenia mikrofonu, które ułatwia podsłuch aktualnej sytuacji wokół malucha.

Pobierz bezpłatny poradnik i dowiedz się jak wprowadzać monitoring GPS w zgodzie z RODO i Kodeksem Pracy

Cześć, Nazywam się Jarek Nawigator i prowadzę GPS Guardian. Wraz z naszym całym zespołem dążymy do tego, aby pojęcia takie jak: M2M, GPS, GSM, telemetria i nie były już więcej niezrozumiałym zbitkiem słów, tylko technologiami, które skutecznie wykorzystasz w swoim biznesie. Nasze rozwiązanie GPS Guardian pomoże sprostać wyzwaniom związanym z zarządzaniem flotami samochodów osobowych, ciężarowych czy maszyn, umożliwi podniesienie wydajności i namierzy miejsca, gdzie Twoi pracownicy generują niepotrzebne koszty.