Lokalizator GPS dla dziecka

Głównym celem wszystkich rodziców jest zapewnienie swoim pociechom maksymalnego poziomu bezpieczeństwa. O ile początkowo nie jest to bardzo trudne zadanie, to wraz z rozwojem i wzrostem samodzielności dziecka może okazać się sporym wyzwaniem. Z pomocą przychodzi jednak lokalizator GPS dla dzieci, który pozwala z dużą dokładnością określić miejsce pobytu malucha. Jest to więc nie tylko metoda zwiększająca bezpieczeństwo, ale również dająca duży komfort psychiczny rodzicom lub opiekunom.

Dziecko

Lokalizator dla dziecka – dlaczego warto się zdecydować?

GPS dla dziecka to wynalazek, który jest coraz chętniej wykorzystywany przez wielu rodziców. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ dobrej jakości lokalizator skutecznie eliminuje ryzyko związane z zaginięciem malucha. Wiedza o aktualnym miejscu przebywania dziecka jest nie tylko dużym komfortem psychicznym dla rodziców, ale również skuteczną metodą eliminowania samodzielnego wychodzenia malucha z domu podczas chwili nieuwagi opiekunów. Każdy doskonale zdaje sobie sprawę, że nawet najbardziej troskliwym rodzicom lub opiekunom zdarza się spuścić z oka pociechę, co może okazać się tragiczne w skutkach. Inwestując w lokalizator dla dziecka z systemem GPS, pozbędziemy się więc wielu wątpliwości oraz obaw związanych z miejscem przebywania naszych podopiecznych.

Lokalizator dzieci będzie równie przydatny w momencie dorastania, kiedy dziecko jest gotowe do pierwszych samotnych wypraw, odwiedzin u przyjaciół lub wyjazdów wakacyjnych. Niewielkie urządzenie nie stanowi żadnego balastu, a zawsze daje rodzicom duże poczucie pewności, że dziecko jest bezpieczne.

Lokalizator GPS dla dzieci – jak wybrać odpowiedni?

Dokonując wyboru lokalizatora GPS dla dzieci, warto dokładnie zapoznać się z oferowanymi funkcjami, zasięgiem sygnału oraz wytrzymałością baterii. Lokalizator nie powinien być również zbyt duży i widoczny, aby nie ograniczał komfortu poruszania się dziecka. Zasada działania lokalizatora dzieci jest stosunkowo prosta – urządzenie wykorzystuje sygnał GPS i GSM. Po włączeniu nadajnika i zalogowaniu się na platformie poprzez dowolne urządzenie mobilne z systemem Android lub iOS, uzyskujemy informację o dokładnym położeniu dziecka z dokładnością do kilku metrów. Możliwość korzystania z takich urządzeń jak tablet, laptop lub smartfon sprawia, że w każdej chwili możemy mieć dostęp do informacji o aktualnym miejscu pobytu. Jest to rozwiązanie niezwykle innowacyjne oraz wygodne, które podąża z duchem czasu. Część lokalizatorów dzieci posiada dodatkowo praktyczną opcję podsłuchu, który jeszcze mocniej zwiększa szansę na ocenę bezpieczeństwa maluchów.

Wybierając lokalizator dla dzieci, warto zdecydować się na rozwiązania z inteligentnym systemem zarządzania energią, który dba, by monitoring bezustannie był włączony i stał na straży bezpieczeństwa dziecka. W przypadku baterii o wysokiej pojemności jedno naładowanie wystarcza na długi czas pracy urządzenia.

Lokalizator GPS Guardian PRO – dla bezpieczeństwa Twoich dzieci

Innowacyjny lokalizator GPS Guardian PRO to coś więcej niż tradycyjny lokalizator GPS dla dziecka. Urządzenie to skupia w sobie jednocześnie funkcję lokalizatora, telefonu oraz opiekuna w trosce o bezpieczeństwo malucha, znajdującego się poza zasięgiem wzroku rodziców. Lokalizator dzieci marki Guardian sprawdza się podczas samodzielnych, letnich lub zimowych wyjazdów wakacyjnych, kiedy rodzice wyjątkowo mocno martwią się o bezpieczeństwo swoich pociech. Urządzenie jest bardzo proste w obsłudze, dzięki czemu łatwo przedstawić zasady jego funkcjonowania nawet kilkuletniemu dziecku, które dopiero rozpoczyna swoją przygodę z technologią.

Lokalizator GPS Guardian PRO jest zawsze w gotowości do działania. Podstawową funkcją jest możliwość rejestracji dokładnej lokalizacji dziecka z wysoką dokładnością. Wbudowany telefon znacznie ułatwia szybki kontakt z dzieckiem w razie pojawienia się niebezpieczeństwa lub zwykłej chęci rozmowy. Dziecko będzie mogło skontaktować się z rodzicem w każdym momencie, kiedy będzie chciało o coś zapytać lub upewnić się, że właściwie postępuje. Urządzenie dodatkowo umożliwia określenie konkretnej strefy, po której może poruszać się dziecko. W razie wyjścia poza wytyczone granice, sprzęt szybko poinformuje o tym rodzica za pomocą wiadomości tekstowej. Rejestratory mają niewielkie rozmiary oraz prezentują się bardzo elegancko i estetycznie, dzięki czemu nie ograniczają wygody oraz swobody poruszania się przez dziecko.

Możliwość sprawdzenia lokalizacji dziecka jest możliwa poprzez zalogowanie się na platformie z dowolnego urządzenia mobilnego. Podgląd aktualnego położenia jest więc wyjątkowo łatwy. Nie wymaga instalacji dodatkowych aplikacji i oprogramowania. Urządzenie daje dodatkowo możliwość włączenia mikrofonu, które ułatwia podsłuch aktualnej sytuacji wokół malucha.

Cześć, Nazywam się Jarek Nawigator i prowadzę GPS Guardian. Wraz z naszym całym zespołem dążymy do tego, aby pojęcia takie jak: M2M, GPS, GSM, telemetria i nie były już więcej niezrozumiałym zbitkiem słów, tylko technologiami, które skutecznie wykorzystasz w swoim biznesie. Nasze rozwiązanie GPS Guardian pomoże sprostać wyzwaniom związanym z zarządzaniem flotami samochodów osobowych, ciężarowych czy maszyn, umożliwi podniesienie wydajności i namierzy miejsca, gdzie Twoi pracownicy generują niepotrzebne koszty.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 1 godziny.

Skontaktujemy się z Tobą

Wyślij zapytanie Cennik 533 700 079 Zadzwoń