Lokalizatory GPS – pomoc w opiece nad niepełnosprawnymi

Stefan Podmokły Dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych nr 101 w Warszawie wykorzystuje technologię GPS do śledzenia lokalizacji dotkniętego zespołem downa Michała. Używa do tego Lokalizatora GPS Guardian PRO, nadajnika GPS wyposażonego w prostą funkcję telefonu. Pan Podmokły, otrzymał dożywotni darmowy dostęp do platformy GPS Guardian.

Lokalizator GPS - pomocnik w opiece nad niepełnosparwnymi

Technologia monitoringu GPS nie dociera tylko i wyłączenie do rynku profesjonalnego, gdzie służy do lokalizowania pojazdów w trybie online czy skutecznej kontroli spalania paliwa. Zakres możliwości, jest praktycznie nieograniczony. Coraz częściej, technologia GPS trafia do ludzi z codziennymi problemami i skutecznie je rozwiązuje. W tym wypadku Lokalizacja GPS pomogła opanować szczególną sytuację w ZSS nr 101, zapewniając poczucie komfortu rodzicom oraz opiekunom Warszawskiej placówki.

„Michał jest pod naszą opieką już od dłuższego czasu, jest niezwykle sympatycznym i towarzyskim dzieckiem. Niestety jego wada genetyczna powoduje, że bez żadnej informacji opuszcza budynek szkoły i oddala się od grupy. W momencie, kiedy nie mieliśmy nadajnika GPS, przysparzało nam to wiele problemów i zmartwień. Postanowiłem zainwestować w Lokalizator GPS wrocławskiej firmy Rikaline. Od teraz Michał zawsze przy sobie nosi lokalizator GPS Guardian PRO. Umożliwia to nam, szybką interwencję w momencie, kiedy Michał opuści wyznaczoną geoogrodzeniem strefę oraz szybki kontakt.  Lokalizator wyposażony jest w bardzo prostą funkcję telefonu. Na obudowie znajduje się tylko jeden przycisk przez co nie przysparza żadnych problemów z obsługą. Chciałbym podziękować firmie GPS Guardan za dożywotni darmowy abonament o platformy GPS Guardian” Podsumował Dyrektor Stefan Podmokły.

GPS Guardian Wrocław – obszarem naszego działania jest cała Polska.

Pobierz bezpłatny poradnik i dowiedz się jak wprowadzać monitoring GPS w zgodzie z RODO i Kodeksem Pracy

Cześć, Nazywam się Jarek Nawigator i prowadzę GPS Guardian. Wraz z naszym całym zespołem dążymy do tego, aby pojęcia takie jak: M2M, GPS, GSM, telemetria i nie były już więcej niezrozumiałym zbitkiem słów, tylko technologiami, które skutecznie wykorzystasz w swoim biznesie. Nasze rozwiązanie GPS Guardian pomoże sprostać wyzwaniom związanym z zarządzaniem flotami samochodów osobowych, ciężarowych czy maszyn, umożliwi podniesienie wydajności i namierzy miejsca, gdzie Twoi pracownicy generują niepotrzebne koszty.