Monitoring GPS na terenie Rosji, Ukrainy, Bałkan, Białorusi, Albanii już za 20zł

Dziś zakutalizowaliśmy cenę pakietu roaming EUROPA+. Poprzednia cena abonamentu została obniżona do 20zł miesięcznie.

Monitoring GPS redukuje koszty utrzymania pojazdów słuzbowych

Nowa oferta GPS Guardian EUROPA+ to nasza odpowiedź na zwiększającą się dysproporcję w stawkach pomiędzy Unią Europejską a pozostałymi krajami w ramach Europy geograficznej.  Od dziś wszyscy użytkownicy GPS Guardian mogą monitorować pojazdy w takich krajach jak Ukraina, Rosja, Białoruś, Albania, Serbia, Bośnia i Hercegowina w ramach tańszego pakietu EUROPA+ z dokładnością co do 1-sekundy.

Jak to się ma w praktyce?

W ofercie „Europa PLUS” nadajnik GPS Logistic PRO zapisuje dane na podstawie stanu czujnika skrętu; oznacza to, że jeżeli pojazd wykona manewr zmiany kierunku ruchu, czujnik zapisze całą sytuację z dokładnością nawet co do 1 sekundy. Podczas jazdy w jednym kierunku dane zapisywane są 1 raz na minutę. Poza obszarem wymienionym na liście „Europa PLUS”, urządzenie zbuforuje wszystkie dane i prześle je dopiero w momencie ponownego wjazdu do strefy.

Stawka i pokrycie

„Europa PLUS” +20 zł netto/ miesiąc*

  • Unia Europejska,
  • Skandynawia,
  • Turcja,
  • Albania,
  • Białoruś,
  • Bośnia i Hercegowina,
  • Czarnogóra,
  • Rosja,
  • Serbia,
  • Ukraina.

Przejście na nową taryfę jest możliwe dla wszystkich użytkowników systemu GPS Guardian. Zmiana oferty dla posiadaczy starszych taryf może wymagać serwisu związanego z wymianą kart SIM w urządzeniach.

A co jeśli chcę monitorować poza obszarem „Europa PLUS”?

Dla tych użytkowników dedykowana jest oferta monitoringu GPS „Świat”. Lokalizator poza państwami wymienionymi na liście przechodzi w tryb inteligentnego przesyłania pozycji; pozycja monitorowanego obiektu wyświetlana jest na mapie co 60 minut, ale w międzyczasie urządzenie dokładnie zapisuje całą trasę. Przesyłana jest ona do platformy GPS Guardian w momencie powrotu nadajnika do strefy „Europa PLUS”. Użytkownik w ten sposób, uzyska pełny podgląd na trasę pojazdu ze wszystkich miejsc na świecie. Dotychczasowych standardem raportowania poza Europą, było przesyłanie tylko i wyłącznie aktualnej pozycji bez szczegółowych danych trasy – my zmieniamy reguły tej gry.

 

Pobierz bezpłatny poradnik i dowiedz się jak wprowadzać monitoring GPS w zgodzie z RODO i Kodeksem Pracy

Cześć, Nazywam się Jarek Nawigator i prowadzę GPS Guardian. Wraz z naszym całym zespołem dążymy do tego, aby pojęcia takie jak: M2M, GPS, GSM, telemetria i nie były już więcej niezrozumiałym zbitkiem słów, tylko technologiami, które skutecznie wykorzystasz w swoim biznesie. Nasze rozwiązanie GPS Guardian pomoże sprostać wyzwaniom związanym z zarządzaniem flotami samochodów osobowych, ciężarowych czy maszyn, umożliwi podniesienie wydajności i namierzy miejsca, gdzie Twoi pracownicy generują niepotrzebne koszty.