Monitoring GPS paczek, czyli jak zabezpieczyć przesyłkę przed zaginięciem?

W dzisiejszych czasach transport staje się coraz bardziej rozwinięty, a przesyłki pocztowe mogą docierać szybciej i łatwiej w nawet najbardziej egzotyczne zakątki świata. Wciąż jednak zdarzają się przypadki, gdy paczka po prostu nie trafia do odbiorcy… Powoduje to wiele problemów i stresu. Na szczęście można temu w łatwy sposób zapobiec!

Coraz więcej firm kurierskich ma w swojej ofercie możliwość śledzenia przesyłki, ale czasem i to nie wystarczy, żeby sprawdzić, czy paczka faktycznie zmierza w pożądanym kierunku. Dlatego, by zabezpieczyć ważną zawartość, możemy dodatkowo wyposażyć naszą przesyłkę w mini odbiornik GPS, dzięki któremu będziemy mogli na bieżąco monitorować pozycję paczki.

Samochód z rybą - Nowe wyzwania przed dostawcami M2M

Nowoczesny lokalizator GPS pomoże Ci na bieżąco śledzić pozycję paczki

Miniaturowe, nowoczesne odbiorniki GPS są wręcz dziecinnie proste w obsłudze, praktycznie nic nie ważą i co ważne, mogą działać nieprzerwanie nawet przez trzydzieści dni! Przy ich pomocy będziemy wiedzieli, gdzie znajduje się przesyłka, a także będziemy w stanie odpowiednio wcześnie zareagować, gdy paczka zboczy z wyznaczonej trasy. Tego rodzaju urządzenie to doskonały wybór zarówno dla prywatnych użytkowników, jak i właścicieli firm kurierskich czy przewozowych. To najlepsza gwarancja komfortu psychicznego, zarówno strony wysyłającej, jak i oczekującej na przesyłkę.

Jak to właściwie działa i dlaczego mini lokalizator GPS to dużo lepszy sposób na zabezpieczenie przesyłki niż standardowe opcje śledzenia paczki?

Przede wszystkim, to niepozorne urządzenie informuje nas o pozycji paczki co do sekundy. Można więc powiedzieć, że będziemy znali drogę, jaką przebyła nasza przesyłka, lepiej niż firma kurierska! Poza tym lokalizator jest odporny zarówno na wstrząsy, jak i działanie czynników zewnętrznych, co sprawia, że jest w pełni niezawodny.

System GPS sprawdzi się nie tylko w przypadku ważnych przesyłek

Oczywiście paczki i przesyłki pocztowe to nie jedyne przedmioty, które możemy zabezpieczyć przy użyciu mini GPSa. Urządzenie doskonale spisze się także w przypadku bagażu (pokochają je zwłaszcza osoby, które często podróżują samolotami z przesiadką – GPS można bez przeszkód wrzucić do walizki), docenią je również rodzice, a nawet osoby starsze, mające problem z pamięcią! GPS mini jest bardzo dyskretny i ma połączenie z telefonami komórkowymi, co sprawia, że możliwości jego użycia są praktycznie nieograniczone.

Wybór urządzenia zabezpieczającego paczkę to dopiero połowa sukcesu, bo równie ważny, jak sam lokalizator, jest oczywiście system GPS. Informacje podawane przez urządzenie powinny być czytelne i jasne, a sama platforma – działać niezawodnie przez 24 godziny na dobę.

Mini lokalizator GPS – niewielki rozmiar, wielkie możliwości

Lokalizatorem, który oferuje takie możliwości, jest GPS Guardian mini. Urządzenie jest nie tylko niezawodne i estetyczne – co ma spore znaczenie, jeśli decydujemy się na podarowanie go nastolatkowi lub starszym rodzicom – ale przy tym może działać niezależnie od kaprysów serwera. Mini GPS sprawi, że namierzanie paczki czy bagażu, a nawet osób, stanie się proste, a my sami unikniemy sporej ilości stresu oraz nieprzyjemności związanych z różnymi zdarzeniami losowymi.

Pobierz bezpłatny poradnik i dowiedz się jak wprowadzać monitoring GPS w zgodzie z RODO i Kodeksem Pracy

Cześć, Nazywam się Jarek Nawigator i prowadzę GPS Guardian. Wraz z naszym całym zespołem dążymy do tego, aby pojęcia takie jak: M2M, GPS, GSM, telemetria i nie były już więcej niezrozumiałym zbitkiem słów, tylko technologiami, które skutecznie wykorzystasz w swoim biznesie. Nasze rozwiązanie GPS Guardian pomoże sprostać wyzwaniom związanym z zarządzaniem flotami samochodów osobowych, ciężarowych czy maszyn, umożliwi podniesienie wydajności i namierzy miejsca, gdzie Twoi pracownicy generują niepotrzebne koszty.