Powiadomienie o oczekujących raportach

Nie lubisz czekać i marnować czasu? My też nie. Dlatego udostępniamy nową funkcjonalność. Generowanie raportu dla miesiąca czasu i większej ilości pojazdów potrafi zająć od kilku do kilkudziesięciu minut. Jeżeli nie chcesz skorzystać z opcji wysłania raportu na adres e-mail, możesz zamknąć okno z raportem i poczekać na powiadomienie o ukończeniu generowania raportu.

powiadomienia o oczekujących raportach GPS Guardian

Sprawdź jak działa okno powiadomień

Powiadomienie dostępne jest domyślnie w prawym dolnym rogu ekranu na belce. W trakcie generowania raportu ikona ma kolor żółty. Po wygenerowaniu raportu zmienia kolor na zielony. Liczba wewnątrz ikony oznacza ilość oczekujących do wyświetlenia raportów.

Pobierz bezpłatny poradnik i dowiedz się jak wprowadzać monitoring GPS w zgodzie z RODO i Kodeksem Pracy

Cześć, Nazywam się Jarek Nawigator i prowadzę GPS Guardian. Wraz z naszym całym zespołem dążymy do tego, aby pojęcia takie jak: M2M, GPS, GSM, telemetria i nie były już więcej niezrozumiałym zbitkiem słów, tylko technologiami, które skutecznie wykorzystasz w swoim biznesie. Nasze rozwiązanie GPS Guardian pomoże sprostać wyzwaniom związanym z zarządzaniem flotami samochodów osobowych, ciężarowych czy maszyn, umożliwi podniesienie wydajności i namierzy miejsca, gdzie Twoi pracownicy generują niepotrzebne koszty.