Tutorial VIII – Raporty

Wygenerowanie szczegółowego raportu z monitorowanego pojazdu zajmuje chwilę – korzyści z tej funkcji są znacznie większe. Dowiedz się jak tworzyć raporty w platformie GPS Guardian.

Tutorial VIII - Raporty przebiegu na platformie GPS Guardian

Raporty to niezbędne narzędzie każdego fleet managera. Właściwie sporządzony raport dostarczy Ci informacji o: bieżącym spalaniu paliwa, ilości spalonego paliwa z czasem jazdy, tankowaniach, upustach, przejechanych kilometrach i czasie pracy kierowcy. Wszystkie parametry możesz dowolnie ze sobą zestawiać, pozwoli Ci to na otrzymanie wielu przydatnych informacji. Zapoznaj się z materiałem o zarządzaniu raportami w platformie monitoringu GPS Guardian

Pobierz bezpłatny poradnik i dowiedz się jak wprowadzać monitoring GPS w zgodzie z RODO i Kodeksem Pracy

Cześć, Nazywam się Jarek Nawigator i prowadzę GPS Guardian. Wraz z naszym całym zespołem dążymy do tego, aby pojęcia takie jak: M2M, GPS, GSM, telemetria i nie były już więcej niezrozumiałym zbitkiem słów, tylko technologiami, które skutecznie wykorzystasz w swoim biznesie. Nasze rozwiązanie GPS Guardian pomoże sprostać wyzwaniom związanym z zarządzaniem flotami samochodów osobowych, ciężarowych czy maszyn, umożliwi podniesienie wydajności i namierzy miejsca, gdzie Twoi pracownicy generują niepotrzebne koszty.