Scoring – rywalizacja, która generuje oszczędności. | Czym jest scoring? Czy warto inwestować w ecodriving?

Czym jest scoring? Czy scoring i ecodriving to to samo? Przeczytaj więcej o analizie stylu jazdy kierowców i dowiedz się, że można zadbać o środowisko, bezpieczeństwo na drodze i zmniejszenie koszty eksploatacji pojazdów. Potrzeba do tego tylko odpowiednich narzędzi.

Scoring – zdrowa rywalizacja ma realny wpływ na poprawę ogólnego stylu jazdy, a tym samym – generuje oszczędności. Wiemy o tym, bo stale doskonalimy usługę scoringu/ecodrivingu w naszej aplikacji.

Czy jest scoring?

Scoring to analiza stylu jazdy kierowców na bazie parametrów odczytywanych przez urządzenie telematyczne.
Scoring i ecodriving to terminy używane zamiennie, ponieważ polityka ecodrivingu jest nieodłącznym elementem scoringu (ang. punktacja).

Taki ranking wyników naszych kierowców pozwala w formie zdrowej rywalizacji na poprawie nawyków takich jak:

  • kultura jazdy,
  • jazdę na wysokich obrotach,
  • długotrwałe postoje na włączonym silniku,
  • ekonomiczne zużycie paliwa,
  • przestrzeganie przepisów i ograniczeń na drogach.

Taka poprawa nawyków pozwala na zmniejszenie zużycia pojazdów, bezpieczeństwo i optymalizację stylu jazdy kierowców.

Ecodriving, a oszczędności

Ecodriving pozwala na realne oszczędności dzięki

  • obniżeniu kosztów eksploatacyjnych związanych z naprawami,
  • zmniejszeniu szkodowości,
  • poprawie dostępności pojazdów.

Czy to rozwiązanie dla Twojej firmy? Tak, ponieważ bezpieczeństwo, które ze sobą niesie i koszty, jakich można uniknąć, warte są zainteresowania tym rozwiązaniem i inwestycji, która zwróci się bardzo szybko.

Jeśli jesteś zainteresowany, napisz do nas, zadzwoń lub zostaw swój kontakt – chętnie porozmawiamy o tym, jak możemy umilić Ci pracę!

Pobierz bezpłatny poradnik i dowiedz się jak wprowadzać monitoring GPS w zgodzie z RODO i Kodeksem Pracy

Cześć, Nazywam się Jarek Nawigator i prowadzę GPS Guardian. Wraz z naszym całym zespołem dążymy do tego, aby pojęcia takie jak: M2M, GPS, GSM, telemetria i nie były już więcej niezrozumiałym zbitkiem słów, tylko technologiami, które skutecznie wykorzystasz w swoim biznesie. Nasze rozwiązanie GPS Guardian pomoże sprostać wyzwaniom związanym z zarządzaniem flotami samochodów osobowych, ciężarowych czy maszyn, umożliwi podniesienie wydajności i namierzy miejsca, gdzie Twoi pracownicy generują niepotrzebne koszty.