Monitoring GPS dla wypożyczalni pojazdów

Prowadzisz wypożyczalnię pojazdów? Obawiasz się tego, że któryś z nich może zostać skradziony, ponieważ został wypożyczony na fałszywe dokumenty?  Jeżeli zastanawiasz się nad tym jak mógłbyś ochronić się przed niepożądanymi zdarzeniami, zastanów się nad instalacją systemu monitoringu GPS Guardian dla wypożyczalni samochodów.

Monitoring GPS dla wypożyczalni pojazdów

Chronione obszary z alarmami wjazdu/wyjazdu

System wyposażony jest w funkcję geoogrodzeń. Polega ona na aktywowaniu alarmu w momencie wjazdu/wyjazdu z chronionego obszaru ustawionego przez użytkownika. Sposób powiadomienia (sms/e-mail) oraz kształt obszarów ustawiany jest z poziomu platformy monitoringu GPS Guardian.

Kontrola pozycji w czasie rzeczywistym

System monitoringu dla wypożyczalni rejestruje lokalizację wszystkich pojazdów przypisanych do aplikacji. Na koncie użytkownika przedstawiony jest aktualny status pojazdu, aktualne trasy oraz miejsca w którym zatrzymywał się kierowca. Dostęp do aplikacji możliwy jest z poziomu dowolnego urządzenia mobilnego wyposażonego w przeglądarkę internetową. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o aplikacjach mobilnych, kliknij: iOS, Android.

Alarm o próbie zagłuszenia sygnału GPS/GSM

Wszystkie urządzenia montowane są w sposób ograniczający wpływ zagłuszarek GSM/GPS. Ponadto urządzenia posiadają wzmocnione anteny GSM oraz GPS wraz z obszerną pamięcią wewnętrzną buforującą wszystkie dane. Próba zagłuszenia sygnału w lokalizatorze sygnalizowana jest za pomocą alarmu SMS/E-MAIL wysyłanego na zdefiniowane numery  i konta. To sposób na szybką reakcję w kryzysowym momencie.

Zabezpieczenie dostępu przed niepowołanymi osobami

Instalacja lokalizatorów GPS dla wypożyczalni samochodów jest niezwykle dyskretna, urządzenia montowane są w taki sposób, aby były niedostępny dla niepowołanych osób. Lokalizacja montażu nadajników konsultowana jest z właścicielem wypożyczalni samochodów, a następnie weryfikowana przez specjalistów.

Zdalne odcięcie zapłonu

Lokalizatory GPS Logistic PRO wyposażone są w modułu umożliwiające zdalną blokadę pojazdu. Rozwiązanie jest bezpieczne i zgodne z normami Unii Europejskiej – odłączenie zapłonu odbywa się wyłącznie na postojach. Wystarczy wysłanie SMS lub kliknięcie w odpowiednia komendę na platformie, aby całkowicie unieruchomić pojazd.

 

Wyślij zapytanie już dziś

Pobierz bezpłatny poradnik i dowiedz się jak wprowadzać monitoring GPS w zgodzie z RODO i Kodeksem Pracy

Cześć, Nazywam się Jarek Nawigator i prowadzę GPS Guardian. Wraz z naszym całym zespołem dążymy do tego, aby pojęcia takie jak: M2M, GPS, GSM, telemetria i nie były już więcej niezrozumiałym zbitkiem słów, tylko technologiami, które skutecznie wykorzystasz w swoim biznesie. Nasze rozwiązanie GPS Guardian pomoże sprostać wyzwaniom związanym z zarządzaniem flotami samochodów osobowych, ciężarowych czy maszyn, umożliwi podniesienie wydajności i namierzy miejsca, gdzie Twoi pracownicy generują niepotrzebne koszty.