Sonda paliwowa, sonda poziomu paliwa

Montaż sondy paliwa to najpopularniejsze rozwiązanie do monitorowania poziomu paliwa w baku.

Montaż sondy paliwa to najpopularniejsze rozwiązanie do monitorowania poziomu paliwa w baku. Sondy paliwa występują w trzech typach w zależności zastosowanej metody pomiaru:

W naszej ofercie posiadamy rozwiązania ciśnieniowe oraz pojemnościowe sondy paliwa (zwane również opornościowymi). Wybór rozwiązania uzależniony jest od preferencji klienta. Ze względu na koszt serwisowania polecamy rozwiązania pojemnościowe, które z naszego doświadczenia są bardziej odporne na jakość tankowanego paliwa oraz na zmiany temperatury. Obserwujemy tendencje rynkowe i dostosowujemy naszą ofertę do występujących trendów. Przed wprowadzeniem produktu do naszej oferty poddajemy go rygorystycznym próbom podczas testowo przeprowadzonych instalacji. Istnieje również możliwość podłączenia już zainstalowanych sond paliwowych do naszego systemu.

Pobierz bezpłatny poradnik i dowiedz się jak wprowadzać monitoring GPS w zgodzie z RODO i Kodeksem Pracy

Cześć, Nazywam się Jarek Nawigator i prowadzę GPS Guardian. Wraz z naszym całym zespołem dążymy do tego, aby pojęcia takie jak: M2M, GPS, GSM, telemetria i nie były już więcej niezrozumiałym zbitkiem słów, tylko technologiami, które skutecznie wykorzystasz w swoim biznesie. Nasze rozwiązanie GPS Guardian pomoże sprostać wyzwaniom związanym z zarządzaniem flotami samochodów osobowych, ciężarowych czy maszyn, umożliwi podniesienie wydajności i namierzy miejsca, gdzie Twoi pracownicy generują niepotrzebne koszty.