Monitoring pojazdów
dostawczych

KUP PAKIET MONITORINGU
Biały dostawczy samochód typu van.

Monitoring floty samochodów dostawczych

Monitoring floty pojazdów firmowych, w tym także samochodów dostawczych, to dzisiaj już nie żaden nowatorski wymysł, ale po prostu standard i konieczność. Monitoring floty to podstawowe narzędzie służące optymalizacji kosztów utrzymania i eksploatacji pojazdów, a tym samym sposób na poprawę wyników firmy i jej kondycji finansowej. Monitoring floty jest zatem tym, co powinno zainteresować każdego świadomego istniejących warunków przedsiębiorcę.

Co daje Ci monitoring od GPS Guardian

Najszybszy sposób na to, aby przekonać się o skuteczności systemu monitoringu GPS Guardian. Zwiększ wydajność swoich pojazdów. Odkryj miejsca, gdzie znajdują się potencjalne oszczędności. Już dziś przenieś swój biznes na wyższy poziom.

Jeżeli w ciągu 30 dni znajdziesz tańszą ofertę na takim samych lub zbliżonych warunkach jak nasza. Specjalnie dla Ciebie obniżymy cenę o symboliczną złotówkę od przedstawionej przez Ciebie wyceny.

Oddajemy w Twoje ręce niezawodny system monitoringu, który wspierany jest przez tworzoną na bieżąco bazę wiedzy oraz nieustanie zwiększające się nasze doświadczenie.

Za dużymi kosztami kryje się możliwość wielkich oszczędności!
Monitoring pojazdów GPS warto rozszerzyć o obserwacje spalania pojazdów za pomocą jednego z urządzeń; szyny informatycznej CAN, czy sondy paliwa.

Kierowcy często wybierają trasy, do których się przyzwyczaili, innym elementem, który wpływa na większe koszty oraz niższą jakość obsługi, są częste postoje – Twoim zadaniem jest przeprowadzenie dokładnej analizy, która umożliwi Ci wybór najbardziej optymalnych tras oraz zredukowanie zbędnych postojów. Aplikacja GPS Guardian Ci w tym pomoże!

Samochody dostawcze są poddawane bardzo intensywnej eksploatacji. Ważne są częste przeglądy, wymiany części.
Moduł zarządzania eksploatacją pojazdu, będzie Ci o wszystkim przypominał – niezależenie od tego, czy zarządzasz kilkoma, czy kilkudziesięcioma pojazdami.

Rozliczaj kierowców z wykonanej pracy i generuj szczegółowe raporty z ich jazd.

Zalogowanie na konto – to jedyna rzecz jaką musisz zrobić, aby uzyskać komplet informacji o dowolnym pojeździe. Możesz monitorować praktycznie każdy cyfrowy lub analogowy parametr. Lokalizatory GPS wyposażone są w moduł łączności bezprzewodowej – umożliwia to zdalne łączenie się z innymi zamontowanymi w pojeździe komponentami.

Nadajniki GPS z serii Logistic wyposażone są w czujnik skrętu oraz precyzyjny moduł satelitarny. Oznacza to jedno – będziesz miał szczegółowe informacje o każdej trasie przejechanej przez Twoich pracowników

Zawsze w trasie?
Dostęp mobiny dajemy od ręki!

Zależy Ci na bezpieczeńśtwie i pełnej kontroli?
System Gps Guardian dopasowuje się do rozdzielczości ekranu i wykorzystuje wbudowane przeglądarki, dzięki czemu działa na wszystkich urządzeniach z systemem iOS (12.0 lub nowszym) oraz Android (8.0 lub nowszym)

Pełna kontrola = brak Twoich zmartwień!

Kradzieże paliwa, niewykorzystywanie maszyn czy “fuchy” to przeszkody stojące przed właścicielami maszyn budowlanych. Zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że wymagasz indywidualnego podejścia. Skontaktuj się z naszymi doradcami – dokonają oni analizy Twojego problemu, a następnie dobiorą właściwe narzędzia i przedstawią Ci rozwiązanie.

Monitoring paliwa
Kontrola eksplotacji
Aktualny status pojazdu
Terminal komunikacyjny
Blokada zapłonu

Pełna kontrola = brak Twoich zmartwień!

Co w zasadzie możecie monitorować?
Wszystko. Wszędzie. Zawsze. Monitorujemy wszystkie pojazdy (osobowe, dostawcze, ciężarowe), ale także motocykle, motorówki, agregaty, naczepy i samoloty. Masz niestandardowy pojazd, który chcesz monitorować? Wyślij zapytanie, postaramy się dobrać rozwiązanie dla Ciebie.
Na jakiej zasadzie działają Wasze urządzenia?
Idea jest bardzo prosta, nasze urządzenia posiadają moduły GPS i GSM. GPS zbiera dane o pozycji, prędkości, wysokości nad poziomem morza etc., moduł GSM służy do przesyłania tych danych na platformę, gdzie informacje są przetwarzane i prezentowane. Oprócz tego nasze urządzenie może również pobierać informacje z szyny CAN, lub z własnych wewnętrznych czujników (np. akcelerometrów), które również poprzez GSM są przesyłane na naszą platformę.
Czy mogę przyjechać i odebrać urządzenie bezpośrednio w Waszym biurze?
Jasne, jeżeli urządzenie nie wymaga instalacji, i nie wysyłamy do Ciebie naszego instalatora, możesz przyjechać i odebrać urządzenie osobiście.
Czy istnieje możliwość wcześniejszego przetestowania systemu?
Oczywiście. Po pierwsze możesz zalogować się na naszą platformę poniższymi danymi:
Login: prezentacja
Hasło: gpsguardian

I zobaczyć jakie możliwości daje sama aplikacja. Mało?
Gwarantujemy dwutygodniowy test usługi.
Wyślij zapytanie, postaramy się dobrać rozwiązanie dla Ciebie.
Jakie komponenty oferujecie w podstawowej ofercie?
Płynne odwzorowanie zakrętów,
Archiwum tras- bez limitów
Archiwum raportów- bez limitów
Możliwość tworzenia stref/geoogrodzeń,
Wizualizacja alarmów oraz postojów,
Wyświetlanie wielu obiektów na jednym koncie
Zestaw podstawowych raportów tras i postojów.
Elastyczny roaming
Dostęp mobilny
Jaka jest częstotliwość przesyłania danych z urządzeń na platformę?
Nawet co sekundę. W praktyce najczęściej stosujemy ustawienie co minutę, pozwala to na optymalne ograniczenie kosztów przy jednoczesnym zachowaniu płynności odtworzenia trasy. Na zlecenia klienta możemy ustawić dowolną częstotliwość przesyłania danych.
Jaka jest maksymalna liczba użytkowników jednocześnie korzystających z systemu?
Nieograniczona! Co więcej: nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś każdemu użytkownikowi nadał inne uprawnienia. Chcesz, żeby w jednym momencie Twój menadżer mógł wysyłać zlecenia, kierowca je odczytywać, a Ty nadzorować cały proces? W naszej platformie nie będziesz miał z tym problemu.
Czy mogę na w waszym systemie zobaczyć bieżące dane o pojeździe (stacyjka, prędkość, kierunek, poziom paliwa, obroty silnika)?
Jak najbardziej, w zależności o zamontowanego urządzenia udostępniane na platformie są różne informacje. W naszym najbardziej zaawansowanym rozwiązaniu jesteśmy w stanie m.in. podawać informacje na temat:
Ciśnienie oleju
Ilość satelit w zasięgu urządzenia
Napięcie instalacji
Napięcie baterii urządzenia
Obroty silnika
Poziom paliwa
Kierunek i prędkość pojazdu
Temperatura układu chłodzenia
Zapłon (stacyjka)

Poza tym możemy odczytać informacje z dodatkowych modułów nt.:
Otwarcia/ zamknięcia drzwi/paki
Temperatury wewnątrz cysterny
Ciśnienia w oponach
I wielu, wielu innych informacji.

Jak zawsze w naszym rozwiązaniu- wszystko zależy od Twoich potrzeb. Potrzebujesz monitorować czy w Twoim pojeździe wszyscy pasażerowie zapinają pasy? Zadzwoń, postaramy się dobrać rozwiązanie dla Ciebie.
Czy mogę na w waszym systemie kontrolować czas pracy moich kierowców?
Tak, i to na parę sposobów. Jeśli kierowca przypisany jest do pojazdu, możesz monitorować pojazd. Jeśli w Twoich maszynach/samochodach na jeden pojazd przypada paru kierowców możesz wyposażyć ich w pastylki identyfikacyjne i w ten sposób widzieć w systemie, który kierowca kiedy i ile pracuje. Możesz również zamontować przełącznik do zmiany trybu samochodu między jazdą prywatną a służbową, tak, abyś wiedział kiedy pracownik wykonuje swoją pracę, a kiedy korzysta z samochodu do celów służbowych.
Jakie raporty mogę generować?
Dajemy możliwość generowania raportów z każdych zdarzeń zachodzących na platformie. Standardowo mamy oczywiście raporty z tras i postojów, tankowań, poziomu paliwa i ew. upustów. Na zlecenie klienta możemy przygotować specjalne raporty.

Monitoring, a RODO.
Czy wiesz jak wprowadzić monitoring zgodnie z prawem?

Wprowadzenie monitoringu GPS powinno przebiegać zgodnie z zasadami opisanymi w Kodeksie Pracy, a te nie dla wszystkich są jasne.
Wiemy też, że czas to pieniądz, więc wychodzimy Ci naprzeciw -
pobierz DARMOWY poradnik "Jak wprowadzić monitoring GPS zgodnie z prawem"

Chcesz widzieć więcej?

Wypełnij formularz, zadaj pytanie, przedstaw problem czy propozycję.
Skontaktujemy się z Tobą w ciągu
24 godzin.

Check - Elements Webflow Library - BRIX Templates

Thank you

Thanks for reaching out. We will get back to you soon.
Oops! Something went wrong while submitting the form.