Monitoring pojazdów
osobowych

KUP PAKIET MONITORINGU
Żółty samochód osobowy.

Monitoring GPS - lokalizacja pojazdów

Nowoczesny system monitorowania pojazdów pozwala na efektywne śledzenie samochodu, poprawę bezpieczeństwa oraz zasadniczą redukcję kosztów. Niezależnie od tego, czy decydujesz się na monitoring GPS aut prywatnych, czy też służbowych, otrzymujesz gwarancję pełnej kontroli zużycia paliwa i stanu eksploatacyjnego samochodu. Postaw na sprawdzone rozwiązania i sprawdź, jak najlepiej zadbać o swoją firmę.

Monitoring samochodów – co zyskujesz?

Monitoring GPS auta to narzędzie, które umożliwi naprawienie, ulepszenie i zoptymalizowanie procesów flotowych, które przyniosą wymierne korzyści między innymi poprzez:
- bieżącą kontrolę stanu eksploatacyjnego pojazdów, dzięki czemu możliwe będzie ograniczenie ryzyka
- związanego z usterkami i przegapieniem terminu przeglądu
- monitorowanie każdej kropli paliwa i wychwytywanie niewłaściwej eksploatacji pojazdu
- zautomatyzowanie systemu raportowanie przebytych przez kierowców tras
- możliwość odliczenia nawet do 100% podatku VAT od paliwa i eksploatacji

Co daje Ci monitoring od GPS Guardian

Najszybszy sposób na to, aby przekonać się o skuteczności systemu monitoringu GPS Guardian. Zwiększ wydajność swoich pojazdów. Odkryj miejsca, gdzie znajdują się potencjalne oszczędności. Już dziś przenieś swój biznes na wyższy poziom.

Nasze lokalizatory samochodowe pozwolą Ci zawsze być na bieżąco. Częsta aktualizacja pozycji to precyzyjna lokalizacja, zabezpieczenie przed kradzieżą oraz dokładne raporty, a przy tym możliwość szybkiego reagowania w wyjątkowych sytuacjach.

Kierowcy często wybierają trasy, do których się przyzwyczaili, nie zwracając jednocześnie uwagi na to, że są trasy szybsze i bardziej ekonomiczne.

Pozwala ona wyznaczyć obszar, w którym powinien znajdować się pojazd, a każde jego przekroczenie skutkuje uruchomieniem alarmu.

Nasze lokalizatory do auta umożliwiają Ci śledzenie i kontrolowanie spalania paliwa w samochodzie. Zacznij liczyć zyski na oszczędnościach.

Rozliczaj kierowców z wykonanej pracy i generuj szczegółowe raporty z ich jazd.

Lokalizatory GPS gwarantują niezwykle precyzyjne monitorowanie pojazdów. Wyświetl i dokładnie przeanalizuj każdy zakręt przemierzony przez Twoich pracowników.

Oszczędzaj czas i pieniądze – wszystkie powiadomienia, informacje oraz raporty, jakie generują nasze systemy GPS mogą być całkowicie zautomatyzowane. Lokalizator GPS wykona za Ciebie dużą część pracy!

Zawsze w trasie?
Dostęp mobiny dajemy od ręki!

Zależy Ci na bezpieczeńśtwie i pełnej kontroli?
System Gps Guardian dopasowuje się do rozdzielczości ekranu i wykorzystuje wbudowane przeglądarki, dzięki czemu działa na urządzeniach z systemem iOS (12.0 lub nowszym) oraz Android (8.0 lub nowszym)

Pełna kontrola = brak Twoich zmartwień!

Kradzieże paliwa, niewykorzystywanie maszyn czy “fuchy” to przeszkody stojące przed właścicielami maszyn budowlanych. Zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że wymagasz indywidualnego podejścia. Skontaktuj się z naszymi doradcami – dokonają oni analizy Twojego problemu, a następnie dobiorą właściwe narzędzia i przedstawią Ci rozwiązanie.

Monitoring paliwa
Magistrala CAN
Jazda prywatna/służbowa
Aktualny status pojazdu
Kontrola eksplotacji
Co w zasadzie możecie monitorować?
Wszystko. Wszędzie. Zawsze. Monitorujemy wszystkie pojazdy (osobowe, dostawcze, ciężarowe), ale także motocykle, motorówki, agregaty, naczepy i samoloty. Masz niestandardowy pojazd, który chcesz monitorować? Wyślij zapytanie, postaramy się dobrać rozwiązanie dla Ciebie.
Na jakiej zasadzie działają Wasze urządzenia?
Idea jest bardzo prosta, nasze urządzenia posiadają moduły GPS i GSM. GPS zbiera dane o pozycji, prędkości, wysokości nad poziomem morza etc., moduł GSM służy do przesyłania tych danych na platformę, gdzie informacje są przetwarzane i prezentowane. Oprócz tego nasze urządzenie może również pobierać informacje z szyny CAN, lub z własnych wewnętrznych czujników (np. akcelerometrów), które również poprzez GSM są przesyłane na naszą platformę.
Czy mogę przyjechać i odebrać urządzenie bezpośrednio w Waszym biurze?
Jasne, jeżeli urządzenie nie wymaga instalacji, i nie wysyłamy do Ciebie naszego instalatora, możesz przyjechać i odebrać urządzenie osobiście.
Czy istnieje możliwość wcześniejszego przetestowania systemu?
Oczywiście. Po pierwsze możesz zalogować się na naszą platformę poniższymi danymi:
Login: prezentacja
Hasło: gpsguardian

I zobaczyć jakie możliwości daje sama aplikacja. Mało?
Gwarantujemy dwutygodniowy test usługi.
Wyślij zapytanie, postaramy się dobrać rozwiązanie dla Ciebie.
Jakie komponenty oferujecie w podstawowej ofercie?
Płynne odwzorowanie zakrętów,
Archiwum tras- bez limitów
Archiwum raportów- bez limitów
Możliwość tworzenia stref/geoogrodzeń,
Wizualizacja alarmów oraz postojów,
Wyświetlanie wielu obiektów na jednym koncie
Zestaw podstawowych raportów tras i postojów.
Elastyczny roaming
Dostęp mobilny
Jaka jest częstotliwość przesyłania danych z urządzeń na platformę?
Nawet co sekundę. W praktyce najczęściej stosujemy ustawienie co minutę, pozwala to na optymalne ograniczenie kosztów przy jednoczesnym zachowaniu płynności odtworzenia trasy. Na zlecenia klienta możemy ustawić dowolną częstotliwość przesyłania danych.
Jaka jest maksymalna liczba użytkowników jednocześnie korzystających z systemu?
Nieograniczona! Co więcej: nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś każdemu użytkownikowi nadał inne uprawnienia. Chcesz, żeby w jednym momencie Twój menadżer mógł wysyłać zlecenia, kierowca je odczytywać, a Ty nadzorować cały proces? W naszej platformie nie będziesz miał z tym problemu.
Czy mogę na w waszym systemie zobaczyć bieżące dane o pojeździe (stacyjka, prędkość, kierunek, poziom paliwa, obroty silnika)?
Jak najbardziej, w zależności o zamontowanego urządzenia udostępniane na platformie są różne informacje. W naszym najbardziej zaawansowanym rozwiązaniu jesteśmy w stanie m.in. podawać informacje na temat:
Ciśnienie oleju
Ilość satelit w zasięgu urządzenia
Napięcie instalacji
Napięcie baterii urządzenia
Obroty silnika
Poziom paliwa
Kierunek i prędkość pojazdu
Temperatura układu chłodzenia
Zapłon (stacyjka)

Poza tym możemy odczytać informacje z dodatkowych modułów nt.:
Otwarcia/ zamknięcia drzwi/paki
Temperatury wewnątrz cysterny
Ciśnienia w oponach
I wielu, wielu innych informacji.

Jak zawsze w naszym rozwiązaniu- wszystko zależy od Twoich potrzeb. Potrzebujesz monitorować czy w Twoim pojeździe wszyscy pasażerowie zapinają pasy? Zadzwoń, postaramy się dobrać rozwiązanie dla Ciebie.
Czy mogę na w waszym systemie kontrolować czas pracy moich kierowców?
Tak, i to na parę sposobów. Jeśli kierowca przypisany jest do pojazdu, możesz monitorować pojazd. Jeśli w Twoich maszynach/samochodach na jeden pojazd przypada paru kierowców możesz wyposażyć ich w pastylki identyfikacyjne i w ten sposób widzieć w systemie, który kierowca kiedy i ile pracuje. Możesz również zamontować przełącznik do zmiany trybu samochodu między jazdą prywatną a służbową, tak, abyś wiedział kiedy pracownik wykonuje swoją pracę, a kiedy korzysta z samochodu do celów służbowych.
Jakie raporty mogę generować?
Dajemy możliwość generowania raportów z każdych zdarzeń zachodzących na platformie. Standardowo mamy oczywiście raporty z tras i postojów, tankowań, poziomu paliwa i ew. upustów. Na zlecenie klienta możemy przygotować specjalne raporty.

Monitoring, a RODO.
Czy wiesz jak wprowadzić monitoring zgodnie z prawem?

Wprowadzenie monitoringu GPS powinno przebiegać zgodnie z zasadami opisanymi w Kodeksie Pracy, a te nie dla wszystkich są jasne.
Wiemy też, że czas to pieniądz, więc wychodzimy Ci naprzeciw -
pobierz DARMOWY poradnik "Jak wprowadzić monitoring GPS zgodnie z prawem"

Chcesz widzieć więcej?

Wypełnij formularz, zadaj pytanie, przedstaw problem czy propozycję.
Skontaktujemy się z Tobą w ciągu
24 godzin.

Check - Elements Webflow Library - BRIX Templates

Thank you

Thanks for reaching out. We will get back to you soon.
Oops! Something went wrong while submitting the form.