Kontrola eksploatacji pojazdu – maintenence

Czy zdarzyło Ci się zapomnieć o przeglądzie technicznym lub wymianie paska rozrządu? Możesz wykorzystać naszą aplikację do zapanowania nad zadaniami związanymi obsługą pojazdów.

Kontrola eksploatacji pojazdu dzięki platformie GPS Guardian

Dwa samochody w domu lub sto pojazdów w firmie – bez znaczenia. Moduł zarządzania będzie Ci automatycznie przypominał o zadaniach do wykonania na bazie czasu, który upłynął lub przebiegu pojazdu. Dzięki temu z łatwością zapanujesz nad obsługą floty oraz związanymi z nią przeglądami okresowymi. Nasz system może również przypomnieć Twojemu agentowi ubezpieczeniowemu, że czas już przyjechać. Wymiana oleju co 15 000 km, wizyta na stacji diagnostycznej co 12 m-cy, kontrola ciśnienia opon co 5000 km, sprawdzenie opon raz do roku, wymiana paska rozrządu co 80 000 km. To tylko przykłady różnego rodzaju przypomnień,  jakie możesz skonfigurować. Automatyczne powiadomienia na email lub SMS zostaną wysłane w zaplanowanej przez Ciebie sytuacji bezpośrednio do kierowcy lub osoby zajmującej się obsługą floty.

Pobierz bezpłatny poradnik i dowiedz się jak wprowadzać monitoring GPS w zgodzie z RODO i Kodeksem Pracy

Cześć, Nazywam się Jarek Nawigator i prowadzę GPS Guardian. Wraz z naszym całym zespołem dążymy do tego, aby pojęcia takie jak: M2M, GPS, GSM, telemetria i nie były już więcej niezrozumiałym zbitkiem słów, tylko technologiami, które skutecznie wykorzystasz w swoim biznesie. Nasze rozwiązanie GPS Guardian pomoże sprostać wyzwaniom związanym z zarządzaniem flotami samochodów osobowych, ciężarowych czy maszyn, umożliwi podniesienie wydajności i namierzy miejsca, gdzie Twoi pracownicy generują niepotrzebne koszty.