Monitoring pojazdów
ciężarowych

KUP PAKIET MONITORINGU
Duży biały ciągnik siodłowy z naczepą.

Monitoring GPS pojazdów ciężarowych

„Powroty”, „lemoniada z niedolewki”, „oszczędności”, „oranżada” – to tylko część pojęć określających paliwo z kradzieży, zasłyszane przez CB radio. Teraz wyobraź sobie, ile sposobów kradzieży, na które narażone są samochody ciężarowe, wymyślono do tej pory. Złodzieje, to tylko część zmartwień, które spadają na Twoje barki – a co z nieterminowymi dostawami, długimi postojami, czy możliwością utraty ładunku lub samego ciągnika siodłowego? Znamy sposób, który pozwoli Ci temu zapobiec – monitoring GPS pojazdów ciężarowych.

Co daje Ci monitoring od GPS Guardian

Najszybszy sposób na to, aby przekonać się o skuteczności systemu monitoringu GPS Guardian. Zwiększ wydajność swoich pojazdów. Odkryj miejsca, gdzie znajdują się potencjalne oszczędności. Już dziś przenieś swój biznes na wyższy poziom.

Jeżeli w ciągu 30 dni znajdziesz tańszą ofertę na takim samych lub zbliżonych warunkach jak nasza. Specjalnie dla Ciebie obniżymy cenę o symboliczną złotówkę od przedstawionej przez Ciebie wyceny.

Oddajemy w Twoje ręce niezawodny system monitoringu, który wspierany jest przez tworzoną na bieżąco bazę wiedzy oraz nieustanie zwiększające się nasze doświadczenie.

Nieuczciwi kierowcy oraz złodzieje paliwa, szukają wszędzie sposobu na szybki zarobek – nie pozwól na to, aby Twój pojazd był ich kolejnym łupem. Znamy wiele sposobów na zabezpieczenie Twoich pojazdów.

Kierowcy często wybierają trasy, do których się przyzwyczaili, innym elementem, który wpływa na większe koszty oraz niższą jakość obsługi, są częste postoje – Twoim zadaniem jest przeprowadzenie dokładnej analizy, która umożliwi Ci wybór najbardziej optymalnych tras oraz zredukowanie zbędnych postojów. Aplikacja GPS Guardian Ci w tym pomoże!

Samochody ciężarowe są poddawane bardzo intensywnej eksploatacji. Ważne są częste przeglądy, wymiany części.
Moduł zarządzania eksploatacją pojazdu, będzie Ci o wszystkim przypominał – niezależenie od tego, czy zarządzasz kilkoma, czy kilkudziesięcioma pojazdami.

Częsta aktualizacja pozycji to precyzyjna lokalizacja, zabezpieczenie przed kradzieżą oraz dokładne raporty i możliwość szybkiego reagowania w wyjątkowych sytuacjach.

Nasza platforma zapewnia Ci nieograniczone możliwości kontroli. Masz cenny ładunek i potrzebujesz go zabezpieczyć? Monitoruj pozycję ładunku, temperaturę w chłodni, kontroluj czas otwarcia i zamknięcia włazu.

Zawsze w trasie?
Dostęp mobiny dajemy od ręki!

Zależy Ci na bezpieczeńśtwie i pełnej kontroli?
System Gps Guardian dopasowuje się do rozdzielczości ekranu i wykorzystuje wbudowane przeglądarki, dzięki czemu działa na wszystkich urządzeniach z systemem iOS (12.0 lub nowszym) oraz Android (8.0 lub nowszym)

Pełna kontrola = brak Twoich zmartwień!

Oddajemy Ci do dyspozycji system monitoringu ciężarówek GPS Guardian. Od chwili uruchomienia będziesz mógł kontrolować każdą kroplę paliwa, bieżącą lokalizację pojazdu na mapie oraz jego archiwalne trasy. Każdą drogę możesz uzbroić w strefy obowiązkowe oraz zakazane. Zyskujesz pełną kontrolę – wyświetlaj aktualny status pojazdu (obroty, poziom paliwa, temperaturę w ładowni) oraz informacje z wszystkich dodatkowych czujników.

Kontrola eksplotacji
Kontorla baku ciężarówki
Aktualny status pojazdu
Magistrala CAN
Blokada zapłonu
Co w zasadzie możecie monitorować?
Wszystko. Wszędzie. Zawsze. Monitorujemy wszystkie pojazdy (osobowe, dostawcze, ciężarowe), ale także motocykle, motorówki, agregaty, naczepy i samoloty. Masz niestandardowy pojazd, który chcesz monitorować? Wyślij zapytanie, postaramy się dobrać rozwiązanie dla Ciebie.
Na jakiej zasadzie działają Wasze urządzenia?
Idea jest bardzo prosta, nasze urządzenia posiadają moduły GPS i GSM. GPS zbiera dane o pozycji, prędkości, wysokości nad poziomem morza etc., moduł GSM służy do przesyłania tych danych na platformę, gdzie informacje są przetwarzane i prezentowane. Oprócz tego nasze urządzenie może również pobierać informacje z szyny CAN, lub z własnych wewnętrznych czujników (np. akcelerometrów), które również poprzez GSM są przesyłane na naszą platformę.
Czy mogę przyjechać i odebrać urządzenie bezpośrednio w Waszym biurze?
Jasne, jeżeli urządzenie nie wymaga instalacji, i nie wysyłamy do Ciebie naszego instalatora, możesz przyjechać i odebrać urządzenie osobiście.
Czy istnieje możliwość wcześniejszego przetestowania systemu?
Oczywiście. Po pierwsze możesz zalogować się na naszą platformę poniższymi danymi:
Login: prezentacja
Hasło: gpsguardian

I zobaczyć jakie możliwości daje sama aplikacja. Mało?
Gwarantujemy dwutygodniowy test usługi.
Wyślij zapytanie, postaramy się dobrać rozwiązanie dla Ciebie.
Jakie komponenty oferujecie w podstawowej ofercie?
Płynne odwzorowanie zakrętów,
Archiwum tras- bez limitów
Archiwum raportów- bez limitów
Możliwość tworzenia stref/geoogrodzeń,
Wizualizacja alarmów oraz postojów,
Wyświetlanie wielu obiektów na jednym koncie
Zestaw podstawowych raportów tras i postojów.
Elastyczny roaming
Dostęp mobilny
Jaka jest częstotliwość przesyłania danych z urządzeń na platformę?
Nawet co sekundę. W praktyce najczęściej stosujemy ustawienie co minutę, pozwala to na optymalne ograniczenie kosztów przy jednoczesnym zachowaniu płynności odtworzenia trasy. Na zlecenia klienta możemy ustawić dowolną częstotliwość przesyłania danych.
Jaka jest maksymalna liczba użytkowników jednocześnie korzystających z systemu?
Nieograniczona! Co więcej: nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś każdemu użytkownikowi nadał inne uprawnienia. Chcesz, żeby w jednym momencie Twój menadżer mógł wysyłać zlecenia, kierowca je odczytywać, a Ty nadzorować cały proces? W naszej platformie nie będziesz miał z tym problemu.
Czy mogę na w waszym systemie zobaczyć bieżące dane o pojeździe (stacyjka, prędkość, kierunek, poziom paliwa, obroty silnika)?
Jak najbardziej, w zależności o zamontowanego urządzenia udostępniane na platformie są różne informacje. W naszym najbardziej zaawansowanym rozwiązaniu jesteśmy w stanie m.in. podawać informacje na temat:
Ciśnienie oleju
Ilość satelit w zasięgu urządzenia
Napięcie instalacji
Napięcie baterii urządzenia
Obroty silnika
Poziom paliwa
Kierunek i prędkość pojazdu
Temperatura układu chłodzenia
Zapłon (stacyjka)

Poza tym możemy odczytać informacje z dodatkowych modułów nt.:
Otwarcia/ zamknięcia drzwi/paki
Temperatury wewnątrz cysterny
Ciśnienia w oponach
I wielu, wielu innych informacji.

Jak zawsze w naszym rozwiązaniu- wszystko zależy od Twoich potrzeb. Potrzebujesz monitorować czy w Twoim pojeździe wszyscy pasażerowie zapinają pasy? Zadzwoń, postaramy się dobrać rozwiązanie dla Ciebie.
Czy mogę na w waszym systemie kontrolować czas pracy moich kierowców?
Tak, i to na parę sposobów. Jeśli kierowca przypisany jest do pojazdu, możesz monitorować pojazd. Jeśli w Twoich maszynach/samochodach na jeden pojazd przypada paru kierowców możesz wyposażyć ich w pastylki identyfikacyjne i w ten sposób widzieć w systemie, który kierowca kiedy i ile pracuje. Możesz również zamontować przełącznik do zmiany trybu samochodu między jazdą prywatną a służbową, tak, abyś wiedział kiedy pracownik wykonuje swoją pracę, a kiedy korzysta z samochodu do celów służbowych.
Jakie raporty mogę generować?
Dajemy możliwość generowania raportów z każdych zdarzeń zachodzących na platformie. Standardowo mamy oczywiście raporty z tras i postojów, tankowań, poziomu paliwa i ew. upustów. Na zlecenie klienta możemy przygotować specjalne raporty.

Monitoring, a RODO.
Czy wiesz jak wprowadzić monitoring zgodnie z prawem?

Wprowadzenie monitoringu GPS powinno przebiegać zgodnie z zasadami opisanymi w Kodeksie Pracy, a te nie dla wszystkich są jasne.
Wiemy też, że czas to pieniądz, więc wychodzimy Ci naprzeciw -
pobierz DARMOWY poradnik "Jak wprowadzić monitoring GPS zgodnie z prawem"

Chcesz widzieć więcej?

Wypełnij formularz, zadaj pytanie, przedstaw problem czy propozycję.
Skontaktujemy się z Tobą w ciągu
24 godzin.

Check - Elements Webflow Library - BRIX Templates

Thank you

Thanks for reaching out. We will get back to you soon.
Oops! Something went wrong while submitting the form.