JarkowyStarter – Szkolenie i poradnik po platformie.

Przed rozpoczęciem pracy z aplikacją GPS Guardian warto zapoznać się z naszym przewodnikiem po platformie, który wprowadzi Cię w tajniki monitoringu GPS. Jeżeli to wciąż zbyt mała dawka wiedzy, zapraszam do zapisania się na listę szkoleniową.

Jarek Nawigator o monitoringu GPS do zadań specjalnych

Rozpocznij monitorowanie – konto demo

Przekonaj się, jak działa GPS Guardian i jak może pomóc w rozwijaniu Twojego Biznesu.  Poznaj aplikację monitoringu GPS i zacznij korzystać ze wszystkich funkcji. Pobierz przewodnik po platformie i zaloguj się już teraz – poniżej znajdują się dane dostępowe.

moj.gpsguardian.pl

login: prezentacja

hasło: gpsguardian

Pobierz przewodnik

Darmowe szkolenie „Skuteczne zarządzanie, czyli krok po kroku z GPS Guardian”

Wystarczy 9-dni, aby posiąść wiedzę dzięki której, będziesz mógł skutecznie zarządzać flota pojazdów w firmie. Zobacz w jaki sposób możesz zoptymalizować swój biznes. Zapisz się na bezpłatne szkolenie GPS Guardian.

Zapisz się na szkolenie

Chcesz już znać cenę – sprawdź kalkulator ofertowy

Niezależnie od prowadzonego przez Ciebie biznesu, niezależnie od skali na jaką działasz – jesteśmy przekonani, że będziemy w stanie odpowiedzieć na Twoje potrzeby odpowiednią ofertą. Sprawdź nasz kalkulator ofertowy GPS Guardian; wybieraj spomiędzy: sposobów finansowania, pakietów dodatkowych, akcesoriów oraz innych funkcji.

Przejdź do kalkulatora ofertowego

Procedura zakupu i instalacji

  • Zaraz skontaktuje się z Tobą nasza najlepsza obsługa w celu potwierdzenia instalacji systemu GPS Guardian,
  • następnie certyfikowany instalator przeprowadzi instalację stacji telemetrycznej,
  • kolejnym krokiem jest przesłanie na podaną skrzynkę pocztową danych do logowania do systemu monitoringu GPS Guardian,
  • a na koniec nasza miła obsługa skontaktuje się z Tobą, aby sprawdzić, czy wszystko przebiegło pomyślnie a system sprawuje się bez zarzutu.

Nowy moduł raportowania GPS Guardian

Raporty to najważniejsze narzędzie pracy użytkownika systemu monitoringu GPS, są sposobem na dotarcie do kluczowych informacji obejmujących poszczególne obszary funkcjonowania floty. Nowy moduł raportowania to nowa jakość pracy. Już na pierwszy rzut oka widoczne są najważniejsze informacje i możliwe jest określenie bieżącego stanu floty.

Dowiedz się więcej o raportach GPS Guardian 2016

Nasi klienci o systemie monitoringu GPS Guardian

 

System monitoringu GPS Guardian umożliwił nam zrealizować założone cele: średnie spalanie zostało obniżone, trasy zostały zoptymalizowane, a wszystko zostało przedstawione na czytelnych raportach z jazd służbowych i prywatnych. Nasza dotychczasowa współpraca z firmą Rikaline pozwala nam zarekomendować firmę oraz oferowany system GPS Guardian wszystkim szukającym solidnego partnera dostarczającego usługi monitoringu GPS.

 

Platforma GPS Guardian umożliwiła koordynowanie kolportażu najnowszych katalogów IKEA, mogliśmy sprawnie identyfikować adresy i numery budynków. Dodatkowo zadanie to ułatwiała opcja przełączania się między mapą topograficzną a satelitarną, co wpływało na szybszą i dokładniejszą identyfikacje zabudowy. Firma Rikaline zapewniła tez funkcję nanoszenia utworzonych przez firmę kolportażową specjalnych sektorów, jednakże nie mieliśmy okazji skorzystać z tej funkcji. Pomijając kwestie stricte lokalizacyjne, platforma zapewniła również informacje o czasie i zalogowania i wylogowania do określenia czasu pracy. Z pewnością należy stwierdzić, że system spełnił nasze oczekiwania. Szukając wcześniej takiego wsparcia nie znaleźliśmy innego tak rozbudowanego i zaawansowanego narzędzia.

„Wdrożenie systemu GPS Guardian umożliwiło nam osiągnięcie głównego celu, czyli zredukowanie kosztów przeznaczonych na paliwo w pojazdach ciężarowych oraz zmniejszenie nieautoryzowanych prac wykonywanych przez operatorów maszyn budowlanych. Ponadto dzięki systemowi mogliśmy zoptymalizować pracę kierowców, uprościliśmy formalności dotyczące rozliczanie za wykonaną pracę oraz podnieśliśmy efektywność każdej roboczogodziny.”

Pobierz bezpłatny poradnik i dowiedz się jak wprowadzać monitoring GPS w zgodzie z RODO i Kodeksem Pracy

Cześć, Nazywam się Jarek Nawigator i prowadzę GPS Guardian. Wraz z naszym całym zespołem dążymy do tego, aby pojęcia takie jak: M2M, GPS, GSM, telemetria i nie były już więcej niezrozumiałym zbitkiem słów, tylko technologiami, które skutecznie wykorzystasz w swoim biznesie. Nasze rozwiązanie GPS Guardian pomoże sprostać wyzwaniom związanym z zarządzaniem flotami samochodów osobowych, ciężarowych czy maszyn, umożliwi podniesienie wydajności i namierzy miejsca, gdzie Twoi pracownicy generują niepotrzebne koszty.