Monitoring pojazdów

Nie jesteś w stanie dobrze zarządzać flotą pojazdów, kiedy nie masz narzędzi do mierzenia. Dobrze, że zainteresowałeś się monitoringiem GPS – narzędziem, które umożliwi Ci wnikliwie spojrzenie na każdy element Twojej floty. Inwestycja w system zarządzania floty i monitorowania pojazdów, pozwoli Ci na zmniejszenie zużycia paliwa, zredukowanie ryzyka uszkodzenia pojazdu oraz efektywne zarządzanie produktywnością.

Monitoring pojazdów GPS z platformą GPS Guardian

Monitorowanie pojazdów

Kontrolować można każdy rodzaj pojazdu, począwszy od małych samochodów osobowych, a kończąc na wielkich wywrotkach. Śledź położenie każdego z nich w czasie rzeczywistym, sprawdzaj dokładnie każdą przemierzoną trasę i każdy postój. System monitoringu GPS Guardian pozwoli Ci na uproszczenie i optymalizację pracy Twoich pojazdów.

Kontroluj każdą kroplę paliwa

Istnieje wiele sposobów kontrolowania paliwa w baku samochodu – począwszy od kontroli za pomocą sondy paliwowej, przepływomierza przez pomiar bezpośrednio z pływaka, a kończąc na kontroli paliwa bezpośrednio z szyny CAN, której dane przesyłane są na platformę monitoringu pojazdów GPS. Ostatnie rozwiązanie jest najbardziej zaawansowane, cechuje się najlepszym stosunkiem jakości do ceny oraz najbardziej precyzyjnym pomiarem. Dodatkowym atutem jest to, że podłączenie do CANa nie wymaga instalacji żadnych akcesoriów peryferyjnych – wymagany jest tylko nadajnik GPS, który obsługuje cyfrowy przesył danych oraz, którego instalacja nie narusza oryginalnej instalacji w pojeździe. Nie ma więc obaw o utratę gwarancji. Wśród naszych klientów, podstawowe monitorowanie pojazdów przynosi średnio 15-procentowe redukcje spalonego paliwa – to dziesiątki tysięcy złotych w skali roku! Przyczyń się do tego, aby efektywność Twoich pojazdów, wzniosła się na wyższy poziom – zobacz jak monitorowanie pojazdów sprawdzi się również w Twojej firmie.

Bądź poinformowany o każdym nadużyciu.

Platforma monitoringu pojazdów GPS Guardian posiada zaawansowaną funkcję definiowania reguł zdarzeń oraz geo-ogrodzeń, oznacza to, że możesz ustawić natychmiastowe powiadomienia SMS oraz e-mail o ważnych dla Ciebie zdarzeniach, takich jak:

  • Nadmierne przekraczanie prędkości,
  • zbyt długie postoje
  • praca na biegu jałowym
  • wjazd lub wyjazd z określonego pola
  • kradzież paliwa
  • tankowanie w niewłaściwym miejscu i wiele innych.

Wszystkie informacje zostają zapisane na platformie systemu monitoringu GPS, na podstawie których generowane są czytelne raporty. Geo-ogrodzenia to funkcja, która wyróżnia GPS Guardian spośród innych systemów monitorowania pojazdów przede wszystkim swobodą tworzenia nowych punktów, możliwością dopasowania powiadomień do swoich potrzeb czy szybkością wysłania powiadomienia.

Monitoring pojazdów – Zadbaj o efektywność swoich pracowników.

Czas to pieniądz – wdrożenie systemu monitoringu GPS pozwoli Ci na zaoszczędzenie cennego czasu, który będziesz mógł przeznaczyć na poprawę jakości usług i rozwój swojego biznesu. Instalacja lokalizatorów i nadajników GPS w pojeździe, to także oszczędność czasu dla Twoich pracowników – kierowcy nie będą musieli wypełniać dokumentacji, a menadżerowie i księgowość, nie będą musieli tracić czasu na rozszyfrowywanie błędnie i nieczytelnie wypełnianych kart pracy. Funkcja monitoringu GPS to idealne rozwiązanie do kontroli każdego potencjalnego nadużycia w pojeździe. Dyspozytorzy mogą zarządzać pracą pracowników i koordynować ją tak, aby była jak najbardziej efektywna. Zainstalowane w pojeździe lokalizatory GPS połączone są z terminalami komunikacyjnymi, które umożliwiają szybką komunikację dwukierunkową. Monitoring pojazdów GPS, to nie tylko dostęp do lokalizacji, to także szereg istotnych danych, które wpłyną pozytywnie na funkcjonowanie Twojego biznesu.

Systemy monitoringu GPS zwiększają bezpieczeństwo pracowników i pojazdów.

Według informacji od naszych klientów oraz przeprowadzonych badań rynkowych, monitoring pojazdów przez GPS to narzędzie, które przynosi nie tylko duże oszczędności na paliwie, ale także oszczędności związane z bezpieczniejszą jazdą. Instalacja lokalizatorów w samochodach służbowych przyniosła średnio 4500 zł oszczędności na uszkodzeniach, wypadkach oraz eksploatacji.

Monitorowanie samochodu umożliwi Ci nie tylko zwiększenie wydajności Twoich pojazdów – to także bezpieczeństwo i zabezpieczenie przed kradzieżą. GPS nieustannie przesyła pozycję, dzięki czemu, będziesz miał świadomość o lokalizacji monitorowanych obiektów.

Pobierz bezpłatny poradnik i dowiedz się jak wprowadzać monitoring GPS w zgodzie z RODO i Kodeksem Pracy

Cześć, Nazywam się Jarek Nawigator i prowadzę GPS Guardian. Wraz z naszym całym zespołem dążymy do tego, aby pojęcia takie jak: M2M, GPS, GSM, telemetria i nie były już więcej niezrozumiałym zbitkiem słów, tylko technologiami, które skutecznie wykorzystasz w swoim biznesie. Nasze rozwiązanie GPS Guardian pomoże sprostać wyzwaniom związanym z zarządzaniem flotami samochodów osobowych, ciężarowych czy maszyn, umożliwi podniesienie wydajności i namierzy miejsca, gdzie Twoi pracownicy generują niepotrzebne koszty.