Kontrola w czasie rzeczywistym

Jeden z ważniejszych atrybutów platformy monitoringu GPS jest częstotliwość przesyłania pozycji – wpływa ona bezpośrednio na jakość raportów oraz aktualna pozycję monitorowanego podmiotu. Większość systemów oferuje aktualizację pozycji, co 5,10 a nawet 15 minut. Nasze rozwiązanie jest w stanie wysyłać pozycję nawet co 1 sekundę.

Kontrola pojazdów w czasie rzeczywistym

Zobacz jak to wygląda w praktyce – włącz materiał wideo, który prezentuje jak działa nasz system w porównaniu do innych rozwiązań:

Jak widać, rozwiązania, które rzadziej przesyłają pozycję nie pomogą Ci w natychmiastowym określeniu pozycji pojazdu, oraz uzyskaniu aktualnego statusu. Dodatkowo wpłynie to na mniej szczegółowe raporty tras i postojów, spalania oraz eksploatacji pojazdów. Nie mniej jednak, każdy z użytkowników może dowolnie zdefiniować częstotliwość pozycji przesyłanej przez lokalizator GPS. Urządzenia posiadają inteligentny system wysyłania danych w zależności od zaistniałych warunków. Podstawowym kryterium, jest zmiana kierunku poruszania się pojazdu – kiedy samochód z zamontowanym nadajnikiem GPS jedzie prosto, zmniejsza się ilość zapisywanych danych, natomiast na zakrętach, pozycja zagęszczana jest, co do 1 sekundy. W ten sposób zmniejszamy ilość przesyłanych danych, przez co jesteśmy w stanie zaoferować Ci atrakcyjne stawki w Polsce i roamingu Europejskim.

Pobierz bezpłatny poradnik i dowiedz się jak wprowadzać monitoring GPS w zgodzie z RODO i Kodeksem Pracy

Cześć, Nazywam się Jarek Nawigator i prowadzę GPS Guardian. Wraz z naszym całym zespołem dążymy do tego, aby pojęcia takie jak: M2M, GPS, GSM, telemetria i nie były już więcej niezrozumiałym zbitkiem słów, tylko technologiami, które skutecznie wykorzystasz w swoim biznesie. Nasze rozwiązanie GPS Guardian pomoże sprostać wyzwaniom związanym z zarządzaniem flotami samochodów osobowych, ciężarowych czy maszyn, umożliwi podniesienie wydajności i namierzy miejsca, gdzie Twoi pracownicy generują niepotrzebne koszty.