Systemy kontroli maszyn budowlanych

Przed specjalistami od zarządzania flotą maszyn budowlanych stoi wiele wyzwań. Najistotniejsze z nich to zarządzanie czasem pracy, ochrona przed kradzieżą paliwa i pojazdów, czy kontrola rzetelności pracowników. Duża odpowiedzialność i różnorodność obowiązków wymaga wykorzystywania nowoczesnych narzędzi do zarządzania.

Systemy kontroli maszyn budowlanych

GPS Guardian to kompletne rozwiązanie telemetryczne, które umożliwia kontrolę pracy pojazdów, maszyn oraz pracowników, za pomocą jednego profilu. W ręce naszych klientów dostarczamy urządzenia montowane na stałe, rozwiązania mobilne i aplikacje na telefon. Stosowane przez nas nadajniki spełniają niezbędne normy zabezpieczeń, dzięki czemu są w stanie sprostać ciężkim warunkom w jakich pracują maszyny budowlane. Lokalizujemy wszystko i wszędzie, również tam, gdzie zasięg mają tylko najnowsze nadajniki satelitarne.

Pełna ochrona maszyn

Niezwykle istotną kwestią dla każdego właściciela maszyn budowlanych jest zabezpieczenie maszyny przed kradzieżą. Monitoring GPS jest jednym z najskuteczniejszych w tym celu narzędzi. Dokładna i precyzyjna lokalizacja z alarmem sms lub e‑mail informującym o próbie odholowania, umożliwia szybką reakcję przy próbie kradzieży. Nasze rozwiązania funkcjonują w oparciu o cyfrowe sondy paliwa umieszczane bezpośrednio w baku, podpięcie pod szynę CAN lub połączenie z pływakiem w zbiorniku, co pozwala na kontrolę spalania paliwa. Na podstawie wszystkich zebranych danych można wygenerować czytelne raporty.

Precyzyjna analiza pracy

Optymalizacja czasu pracy oraz efektywne wykorzystanie roboczogodzin, to czynności, które wymagają dużego nakładu czasu. Zaawansowana platforma monitoringu GPS Guardian daje możliwość analizy pracy maszyn w czasie rzeczywistym, zbierania informacji o postojach na biegu jałowym i pracy urządzeń dodatkowych takich jak żurawie, dźwigi czy pompki. Przydatną funkcję stanowi identyfikacja pracowników, dzięki której możliwa jest dokładna kontrola przepracowanych godzin operatorów, precyzyjne określenie pozycji maszyn, w których się znajdują oraz weryfikacja wywiązywania się pracowników z powierzonych obowiązków.

Oferta szyta na miarę

Każdy z naszych klientów jest traktowany indywidualnie, ponieważ zależy nam, aby oferowane rozwiązania, spełniały wszystkie oczekiwania. Wielu z użytkowników platformy GPS Guardian korzysta z indywidualnych raportów dopasowanych do własnych potrzeb. Instalacja rozwiązania może odbyć się na terenie całej Polski, rozbudowana siatka instalatorów gwarantuje nam dotarcie do każdego z Państwa. Pracujemy tylko i wyłączanie z prawdziwymi specjalistami, którzy będą dbać o to, aby urządzenia działały poprawnie.

 

GPS Guardian – monitoring maszyn budowlanych

Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych klientów oraz nowe rozwiązania, pomagające w zarządzaniu flotą. Integrujemy nasze rozwiązanie z istniejącymi systemami IT oraz pomagamy przy wdrożeniach kompleksowych systemów zarządzania flotą

Pobierz bezpłatny poradnik i dowiedz się jak wprowadzać monitoring GPS w zgodzie z RODO i Kodeksem Pracy

Cześć, Nazywam się Jarek Nawigator i prowadzę GPS Guardian. Wraz z naszym całym zespołem dążymy do tego, aby pojęcia takie jak: M2M, GPS, GSM, telemetria i nie były już więcej niezrozumiałym zbitkiem słów, tylko technologiami, które skutecznie wykorzystasz w swoim biznesie. Nasze rozwiązanie GPS Guardian pomoże sprostać wyzwaniom związanym z zarządzaniem flotami samochodów osobowych, ciężarowych czy maszyn, umożliwi podniesienie wydajności i namierzy miejsca, gdzie Twoi pracownicy generują niepotrzebne koszty.