Mobilny GPS Guardian

Zgodnie z oczekiwaniami, udostępniamy nową wersję systemu lokalizacji pojazdów GPS Guardian.pl na urządzenia mobilne. Wersja działa na wszystkich urządzeniach z systemem Android i iOS i nie wymaga instalacji zewnętrznych aplikacji. Automatycznie dopasowuje się do rozdzielczości ekranu i wykorzystuje wbudowaną przeglądarkę.

Mobilny dostęp do platformy Gps Guardian

Zgodnie z oczekiwaniami, udostępniamy nową wersję systemu lokalizacji pojazdów GpsGuardian.pl na urządzenia mobilne. Wersja działa na wszystkich urządzeniach z systemem Android i iOS i nie wymaga instalacji zewnętrznych aplikacji. Automatycznie dopasowuje się do rozdzielczości ekranu i wykorzystuje wbudowaną przeglądarkę. System pozwala na dostęp do podstawowych funkcji Platformy (m.in mapa, status pojazdu…). Dostępna pod bezpośrednim adresem www.moj.gpsguardian.pl

Jarek Nawigator przygotował krótki materiał wideo, który pokaże Ci jak wiele funkcji systemu jest dostępnych przez Twój telefon komórkowy.

https://www.youtube.com/watch?v=FvxMlhy6CIk&

Pobierz bezpłatny poradnik i dowiedz się jak wprowadzać monitoring GPS w zgodzie z RODO i Kodeksem Pracy

Cześć, Nazywam się Jarek Nawigator i prowadzę GPS Guardian. Wraz z naszym całym zespołem dążymy do tego, aby pojęcia takie jak: M2M, GPS, GSM, telemetria i nie były już więcej niezrozumiałym zbitkiem słów, tylko technologiami, które skutecznie wykorzystasz w swoim biznesie. Nasze rozwiązanie GPS Guardian pomoże sprostać wyzwaniom związanym z zarządzaniem flotami samochodów osobowych, ciężarowych czy maszyn, umożliwi podniesienie wydajności i namierzy miejsca, gdzie Twoi pracownicy generują niepotrzebne koszty.