Monitoring GPS Kraków

Kraków to miasto, w którym usługi zarządzania flotą są bardzo popularne. Monitoring GPS Kraków w naszym wydaniu pomoże Ci w obniżeniu spalania paliwa, kontroli eksploatacji i obrotów silnika oraz przyspieszeniu czynności administracyjnych. Dzięki monitoringowi GPS Kraków będziesz mieć lepszą kontrolę swoich pracowników, którzy nie będą w stanie wykorzystywać samochodów służbowych do celów prywatnych czy też oszukiwać na paliwie.

Jeśli Twoja flota samochodowa będzie zaopatrzona w rozwiązania GPS monitoring przyczynisz się do obniżenia emisji spalin do atmosfery, a co za tym idzie – poziomu smogu w Krakowie. Monitoring GPS Kraków to nie tylko oszczędność i kontrola floty, ale ekologiczne podejście do środowiska.

Inne korzyści używania monitoringu GPS w Krakowie to obniżenie ilości zdarzeń drogowych oraz zmniejszenie ilości nadgodzin pracowników. Korzystając z naszego rozwiązania zamontujemy Ci przepływomierz, zabezpieczenie baku, szynę CAN oraz sondę paliwową. Monitoring GPS zapewni Ci kontrolę floty w czasie rzeczywistym – będąc w swoim biurze możesz z poziomu smartfona sprawdzić, w jakim punkcie trasy znajdują się Twoi pracownicy. Dzięki naszej platformie GPS Guardian szybko wykryjesz problemy takie jak: awaria samochodu i zoptymalizujesz funkcjonowanie floty. Z kolei system monitoringu za pomocą satelity GPS na lokalizatorze GPS Logistic PRO sprawi, że z łatwością będziesz sprawować kontrolę nad flotą samochodów z dowolnego punktu na ziemi.

 Przejdź do cennika

Zalety monitoring GPS Kraków w komunikacji miejskiej

To od kierowcy tak naprawdę zależy, ile będzie wynosić spalanie pojazdu komunikacji miejskiej. Średnio wynosi ono 45 litrów na 100 kilometrów. A co jeśliby je obniżyć? Jest to możliwe dzięki instalacji monitoringu GPS Kraków, który pozwala zredukować je o 10-15%, co będzie krokiem milowym w świadomym dokonywaniu oszczędności. Autobusy miejskie w Krakowie mogą być kontrolowane pod względem stanu technicznego, co pozwali uchronić je przed awariami. Ponadto będzie można kontrolować pracę kierowców i sprawdzać czy jeżdżą oni ekonomicznie. Monitoring GPS w krakowskich autobusach to nie pieśń przyszłości, lecz rychła rzeczywistość, która pozwoli na optymalizację funkcjonowania floty i generowanie oszczędności.

 

Pobierz bezpłatny poradnik i dowiedz się jak wprowadzać monitoring GPS w zgodzie z RODO i Kodeksem Pracy

Cześć, Nazywam się Jarek Nawigator i prowadzę GPS Guardian. Wraz z naszym całym zespołem dążymy do tego, aby pojęcia takie jak: M2M, GPS, GSM, telemetria i nie były już więcej niezrozumiałym zbitkiem słów, tylko technologiami, które skutecznie wykorzystasz w swoim biznesie. Nasze rozwiązanie GPS Guardian pomoże sprostać wyzwaniom związanym z zarządzaniem flotami samochodów osobowych, ciężarowych czy maszyn, umożliwi podniesienie wydajności i namierzy miejsca, gdzie Twoi pracownicy generują niepotrzebne koszty.