Wzrost cen za telematykę – czy monitoring GPS się opłaca?

Od początku pandemii (2020 r.) obserwujemy zrost cen wszystkich usług i towarów, obecnie kryzys na rynku zaostrzyła tocząca się wojna. Jak będą kształtowały się ceny telematyki i czy drogi monitoring w ogóle się opłaca?

Nowe stawki w roamingu M2M Monitoring GPS

Dlaczego monitorowanie produktów drożeje?

Z roku na rok obserwujemy, my – firmy zajmujące się telematyką oraz Państwo – jej użytkownicy, wzrost cen. Czym jest on spowodowany?
Wieloma czynnikami, w dużej mierze pandemią, która przyczyniła się do czasowego lub trwałego zamknięcia wielu fabryk, czym wstrzymała produkcję komponentów, a co za tym idzie, wywołała deficyt urządzeń, w tym telematycznych. Drożeją również koszty transportu, a także zatrudnienia. To najbardziej widoczne strefy wzrostu kosztów, które jednocześnie są dla nas integralną częścią tworzenia produktu dla Państwa.

Czy monitoring pojazdu się opłaca?

Tak, pod warunkiem, że dobierzemy go rozsądnie, analizując dostępne opcje oraz nasze wymagania, będzie się opłacał też za każdym razem, gdy będziemy chcieli zoptymalizować pracę kierowców i obsługę pojazdów.
Wybierając monitoring dla siebie czy swojej firmy, należy odpowiedzieć na kilka kluczowych pytań, między innymi:

  • Ile pojazdów ma być monitorowane?
  • Których funkcji realnie Państwu potrzeba?
  • Na czym Państwu zależy? Ograniczenie zmniejszenie kosztów w firmie, kontrola pracy kierowców, śledzenie tras?

To pozwoli wybrać najbardziej dopasowane rozwiązanie takie, za które nie trzeba przepłacać, ale jednocześnie spełni wszystkie oczekiwania.

Monitoring GPS zwraca się szybko!

Po co inwestować w monitoring, skoro jego ceny stale rosną?
Ponieważ zwróci się szybciej, niż można podejrzewać; w kosztach paliwa, zmniejszeniu kosztów eksploatacji pojazdów – to wszystko dzięki rozwiązaniom które stale rozwijamy (o czym informujemy na bieżąco na blogu „Nowości w aplikacji GPS Guardian | identyfikacja kierowcy i wirtualny przycisk zmiany trybu jazdy” oraz w newsletterze).
Koszty dobrze dobranego monitoringu mogą być niezauważone w firmie, w której jest on w stanie wygenerować duże oszczędności w stosunkowo krótkim czasie.
W celu uzyskania szczegółów, zapraszamy do kontaktu z doradcami, którzy chętnie pomogą rozwiać wszystkie wątpliwości.

Zachęcamy do przeczytania artykułu „Jak monitorowanie lokalizacji GPS pojazdów generuje oszczędności?”

Cześć, Nazywam się Jarek Nawigator i prowadzę GPS Guardian. Wraz z naszym całym zespołem dążymy do tego, aby pojęcia takie jak: M2M, GPS, GSM, telemetria i nie były już więcej niezrozumiałym zbitkiem słów, tylko technologiami, które skutecznie wykorzystasz w swoim biznesie. Nasze rozwiązanie GPS Guardian pomoże sprostać wyzwaniom związanym z zarządzaniem flotami samochodów osobowych, ciężarowych czy maszyn, umożliwi podniesienie wydajności i namierzy miejsca, gdzie Twoi pracownicy generują niepotrzebne koszty.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wypełnij formularz, a
my skontaktujemy się
z Tobą w ciągu
24 godzin.

lub zobacz cennik
0
0
Wyślij zapytanie