Raporty z tankowań

Jarek Nawigator przygotował dla Ciebie materiał szkoleniowy, który pokaże Ci krok po kroku, jak wygenerować szczegółowy raport z przebytych tankowań Twoich kierowców. Jest to niezwykle ważne, ponieważ poprawnie wygenerowany raport – umożliwi Ci to zoptymalizowanie wydatków na paliwo, oraz uniknięcie kradzieży paliwa.

Raporty tankowań GPS Guardian

Tworzenie raportów jest niezwykle proste, wystarczy kilka ruchów myszką oraz kliknięć i dokładnie będziesz mógł przeanalizować każde odbyte tankownie przez Twoich kierowców. Zapoznaj się z poniższym filmikiem, o tworzeniu raportów tankowań.

Cześć, Nazywam się Jarek Nawigator i prowadzę GPS Guardian. Wraz z naszym całym zespołem dążymy do tego, aby pojęcia takie jak: M2M, GPS, GSM, telemetria i nie były już więcej niezrozumiałym zbitkiem słów, tylko technologiami, które skutecznie wykorzystasz w swoim biznesie. Nasze rozwiązanie GPS Guardian pomoże sprostać wyzwaniom związanym z zarządzaniem flotami samochodów osobowych, ciężarowych czy maszyn, umożliwi podniesienie wydajności i namierzy miejsca, gdzie Twoi pracownicy generują niepotrzebne koszty.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wypełnij formularz, a
my skontaktujemy się
z Tobą w ciągu
24 godzin.

lub zobacz cennik
0
0
Wyślij zapytanie