Reguły zdarzeń

Reguły zdarzeń to narzędzie umożliwiające zaawansowaną konfigurację powiadomień e-mail oraz SMS na podstawie dowolnych parametrów danych pojazdów. Ustawienia mają także wpływ na dane wyświetlane w raportach.

Wykorzystanie reguł zdarzeń w zarządzaniu pojazdami GPS Guardian

Przykłady wykorzystywania reguł zdarzeń:

  • Przekroczenia prędkości – dowiedź się kto i gdzie jeździ za szybko. Wychwyć miejsca, gdzie zawyżona prędkość utrzymywana jest przez dłuższy okres czasu. Twoje ciężarówki spalają optymalne ilości paliwa przy 80 km/h.
  • Alarm w samochodzie przekierowany na email i SMS. Z opcją szybkiego logowania w tresci maila. 
  • Nie chcesz więcej problemów z uruchomieniem pojazdu z powodu rozładowania akumulatora? Skorzystaj z naszych reguł zdarzeń i powiadomienia o niskim napięciu akumulatora.
  • Sprawdź, kto nieumiejętnie dobiera biegi i “piłuje” silnik na wysokich obrotach. Zidentyfikuj sytuacje, kiedy obroty silnika powyżej 2300 są utrzymywane dłużej niż 2 minuty.

Masz inne zasady w firmie? Nie ma problemu – możesz samodzielnie dostosować regułę do własnych potrzeb i specyfiki eksploatacj pojazdów.

 

Pobierz bezpłatny poradnik i dowiedz się jak wprowadzać monitoring GPS w zgodzie z RODO i Kodeksem Pracy

Cześć, Nazywam się Jarek Nawigator i prowadzę GPS Guardian. Wraz z naszym całym zespołem dążymy do tego, aby pojęcia takie jak: M2M, GPS, GSM, telemetria i nie były już więcej niezrozumiałym zbitkiem słów, tylko technologiami, które skutecznie wykorzystasz w swoim biznesie. Nasze rozwiązanie GPS Guardian pomoże sprostać wyzwaniom związanym z zarządzaniem flotami samochodów osobowych, ciężarowych czy maszyn, umożliwi podniesienie wydajności i namierzy miejsca, gdzie Twoi pracownicy generują niepotrzebne koszty.