Around the Dream – Motocyklowa wyprawa dookoła świata!

Dziś rozpoczęła się wyprawa motocyklem dookoła świata „Around the Dream”. Dokładnie 18 listopada Ala z Tobiaszem dotarli do Brazylii skąd ruszą motocyklem w nieznane.

Sponsoring wyprawy Around the Dream - GPS Guardian

Pierwszym punktem wyprawy jest Brazylia, tam czeka ich poważne zadanie – muszą kupić motocykl, jaki? To się okaże już niebawem. Na początku stycznia pojawią się na rajdzie Dakar, a następnie skierują swój motocykl na południe Ameryki łacińskiej. Po okrążeniu kontynentu ruszą w stronę Kanady, a następnie pojadą do Azji, bądź Australii. Przed nimi długa droga najeżona wieloma przygodami, problemami i na pewno pięknymi chwilami.

Miło nam, że możemy wyposażyć ich w nasz sprzęt. Ala i Tobiasz będą nawigować urządzeniem TwoNav Delta, a ich pozycje na bieżąco będzie można śledzić online, dzięki stacji telemetrycznej GPS Logistic PRO oraz platformie monitoringu GPS Guardian

Możecie śledzić wyprawę online poprzez naszą platformę, wystarczy, że zalogujecie się wpisując poniższe dane.

Platforma GPS Guardian

login: aroundthedream
hasło: 8Ux3Ty6ZoP81

Serdecznie zapraszamy do wirtualnego wzięcia udziału w wyprawy na https://www.facebook.com/atdtour

Niebawem ruszy również oficjalna strona internetowa wyprawy – o tym już niebawem

 

Pobierz bezpłatny poradnik i dowiedz się jak wprowadzać monitoring GPS w zgodzie z RODO i Kodeksem Pracy

Cześć, Nazywam się Jarek Nawigator i prowadzę GPS Guardian. Wraz z naszym całym zespołem dążymy do tego, aby pojęcia takie jak: M2M, GPS, GSM, telemetria i nie były już więcej niezrozumiałym zbitkiem słów, tylko technologiami, które skutecznie wykorzystasz w swoim biznesie. Nasze rozwiązanie GPS Guardian pomoże sprostać wyzwaniom związanym z zarządzaniem flotami samochodów osobowych, ciężarowych czy maszyn, umożliwi podniesienie wydajności i namierzy miejsca, gdzie Twoi pracownicy generują niepotrzebne koszty.