Gwarancja ceny – Korzystny stosunek jakości do ceny, to nasza przewaga.

Wierzymy w to, że nasza usługa zapewni Ci łatwy i szybki dostęp do najważniejszych informacji o Twoich pojazdach. Wybierając GPS Guardian, możesz być pewny, że otrzymasz najlepszą ofertę z najatrakcyjniejszą ceną.

100% odliczenia VATu od paliwa i eksploataacji z monitoringiem GPS Guardian - Pan ukrywający się w skrzyni

Odpowiada Ci nasza platforma, czujesz, że jesteśmy firmą z która chciałbyś współpracować, ale znalazłeś gdzieś tańszą ofertę na takich samych warunkach jak nasza? Od podpisania umowy możesz w ciągu 30 dni przesłać do nas konkurencyjną wycenę, a my zagwarantujemy Ci ofertę tańszą o symboliczną złotówkę.

bezpłatny test usługi GPS Guardian

Pobierz bezpłatny poradnik i dowiedz się jak wprowadzać monitoring GPS w zgodzie z RODO i Kodeksem Pracy

Cześć, Nazywam się Jarek Nawigator i prowadzę GPS Guardian. Wraz z naszym całym zespołem dążymy do tego, aby pojęcia takie jak: M2M, GPS, GSM, telemetria i nie były już więcej niezrozumiałym zbitkiem słów, tylko technologiami, które skutecznie wykorzystasz w swoim biznesie. Nasze rozwiązanie GPS Guardian pomoże sprostać wyzwaniom związanym z zarządzaniem flotami samochodów osobowych, ciężarowych czy maszyn, umożliwi podniesienie wydajności i namierzy miejsca, gdzie Twoi pracownicy generują niepotrzebne koszty.