Identyfikuj kierowców

Kiedy warto identyfikować kierowców w pojeździe? Zawsze wtedy, kiedy jednym samochodem porusza się więcej niż jeden kierowca. Dzięki identyfikacji możemy przyporządkować wszelkie zdarzenie konkretnemu kierowcy.

Identyfikacja kierowców firmowej floty GPS Guardian

Jak to działa? Wykorzystujemy wiele rozwiązań, każde jednak opiera się na dostarczeniu kierowcy identyfikatora i zamontowaniu w pojeździe czytnika. Możemy również wykorzystać istniejące w firmie karty identyfikacyjne. Taki identyfikator jest następnie łączony w naszym systemie z danymi kierowcy. W efekcie możemy generować raporty per kierowca, a nie tylko per pojazd. W efekcie możemy np. otrzymać informację ile danych kierowca pokonał w ciągu miesiąc kilometrów niezależnie od tego, którym pojazdem. Upraszcza to rozliczanie się z pracownikami oraz dzięki wymuszeniu autoryzacji może stanowić dodatkowy element zabezpieczenia samochodu lub maszyny.

Pobierz bezpłatny poradnik i dowiedz się jak wprowadzać monitoring GPS w zgodzie z RODO i Kodeksem Pracy

Cześć, Nazywam się Jarek Nawigator i prowadzę GPS Guardian. Wraz z naszym całym zespołem dążymy do tego, aby pojęcia takie jak: M2M, GPS, GSM, telemetria i nie były już więcej niezrozumiałym zbitkiem słów, tylko technologiami, które skutecznie wykorzystasz w swoim biznesie. Nasze rozwiązanie GPS Guardian pomoże sprostać wyzwaniom związanym z zarządzaniem flotami samochodów osobowych, ciężarowych czy maszyn, umożliwi podniesienie wydajności i namierzy miejsca, gdzie Twoi pracownicy generują niepotrzebne koszty.